Autor Zpráva
schizi
Profil *
Ahoj všici,

nevíte o nějakém dobrém reklamním sytému který by slušně zvýšil návštěvnost pro adult weby??Zatím je denní návštěvnost kolem 600 lidí ale chtěl bych ještě o dost více :-) , při srovnání s jinými podobnými weby sem na tom líp ale oni mají při tom návštěvnost třeba 10 000 . Což mi pořádně není jasné kde to všechno pobrali. Potřebuji prostě nějakou radu jak zvýšit návštěvnost.Web je http://kokotskej.net
Iver
Profil *
No původně jsem chtěl poradit, ale po té, co mi tvůj web kompletně zahltil počítač, tak se mi do toho nechce. Měl bys udělat něco s těma vyskakovacíma oknama.
schizi
Profil *
No vyskakovaci okno je tam jedno :-) a to od LayerAds .Chci ho uz zrusit protoze je to hrozny, schazuje to firefox a dela to psi kusy s operou.Ale vyplaci minimalne 10€ a uz mi zbyvaji 2 € takze pockam az to dojede do tech 10 a pak to odendam, proto se pidim po nejake nove a lepsi reklame ;)
schizi
Profil *
Takze nikdo neporadi ?????
Glad
Profil
nejake umělé zvyšování navštěvnosti je ti k ničemu. Záleží ale taky k čemu to chceš. Jestli chceš mít návštěvníky na webu co budou číst tvé stránky a přijdou na ně protože je zajímá tvůj obsah, nebo jen číslo v návštěvnosti kdy někdo přijde a hned stránku zavře...
Zkus se porejpat v SEO a v zkvalitnění obsahu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0