Autor Zpráva
ybznek
Ahoj. Chtěl bych nějaký reklamní systém, na výměnu bannerů (především 468*60).

Chtěl bych nějaký, ve kterém už "pár" webů je, a který má jednoduchou administraci.
Morasino
ybznek
Zkus www.vrs.cz
m
Profil *
alebo [url=http://adreal.net/][/url]
ybznek
m
u adrealu mi přišlo, že tam je zaregistrovaných málo lidí :-(
Richi
ybznek
neposlouchej je, když vymeny banerový systém tak jedine ten nejlepší a nejvetší http://www.billboard.cz/ , ostatní jsou naprd :-)
m
Profil *
ybznek

no hej :) ale rozbieha sa to tusim pomalicky.

Richi
to myslis vazne?
jeden z najlepsich je imho vrs.cz
Richi
jeden z najlepsich je imho vrs.cz
vrs.cz? co to je? to nekdo používá?

Vrs.cz - Serverů: 3124
Billboard.cz - více než 25 tisíc serverů

A pokud se budeme bavit o kvalite tak to je subjektivní pohled každého človeka, ale neporovnával bych nejaký malý systémik vrs co udelal nejaký student v pokojíku na koleji s nejvetším reklamním systémem v čr ...

Ale podle toho že tady doporučuješ i systém adreal.net co má 373 uživatelů tak evidentne nemáš s touto problematikou žádne zkušenosti...

(Neslušné výrazy odstraněny moderátorem.)
Radek Probostov
Profil *
Sice je billboard nejvetsi, ale pokud mas trosku vetsi portal, bude se ti akorat tak hltit ucet. Denne si nasetrim kolem milionu kreditu, ale vse se nespotrebuje a k dnesnimu dni mam na billboard uctu asi 55 000 000 kreditu a nevim co s tim. Mam maximum nastavenych kampani, zadne cileni, vsechny mozne bannery.. Nevim, drive to bylo v pohode a denne sem ziskal i 3000-4000 kliku jen pres billboard. Dnes jsem vsak rad za 800.
ybznek
Radek Probostov
Tak to mi nehrozí...

Zaregistroval jsem se na billboard.cz a nějak se v tom neumím vyznat... počkám na schválení banneru a pak uvidím.
skejtis
Zkus www.klik.cz - jednoducha admin.

Richi:-) On se neptel na doporuceni nejvetsiho reklamniho systemu v CR, ale ptal se na doporuceni systemu kde :
a) jsou neaky weby.
b) ma jednoduchou administraci.

Jinak si myslim, ze pro mensi servery jsou mensi systemy vyhodnejsi.
Dakart
Richi Kamáráde troufnu si ti oponovat. Největší nemusí znamenat účinný.
Radek Probostov - hmm, to se ani nedivím.. tohle bylo jasné už cca rok zpět. Každý vnímavý člověk, který se nebojí změny už má reklamu dávno jinde. Nemá cenu tady jmenovat jména systémů, které byly svého času TOP a ted´ si pomalu nepamatujeme jejich název. Ony všechny ty hry na rozšiřování a propojování služeb a možností jsou jen způsoby jak systém vůbec udržet.
ybznek Tak to mi nehrozí... Hmm, vůbec si nepochopil, co ti chtěl naznačit. Nejde o to kolik má kreditů, ukázal ti názorně model, jakým stylem ten systém v současné době funguje a to tím nejnázornějším způsobem, který existuje - vlastní zkušeností.
Chtěl bych nějaký, ve kterém už "pár" webů je, a který má jednoduchou administraci. "Pár webů" vůbec nic neznamená. podstatné je, jaké jsou to weby. Zda ty stránky maj nějakou hodnotu pro inzerování - reklamu. Co se jednoduché administrace týče, tak to maj výměnný systémy všechny stejně zbytečně složité - zatím jsem nepřišel na to proč. Pravděpodobně je to opět snahou o maximální záběr bannerů a reklamních ploch na úkor snadné ovladatelnosti a orientace.
kvok
Profil *
Bannery.cz prý bylo navrženo kvůli tomu, že jiné bannerové systémy jsou složité.
O Banner.wz.cz nevím, kolik má uživatelů, ale už jsem to na několika stránkách viděl.
Banneruj asi moc uživatelů nemá, ale jednoduchý je určitě. Admin mi napsal, že se systém přesune na placený hosting.
Klon
Profil *
Tak který je nejúčinější, když chce člověk prosadit svůj nový web?
Klon
Profil *
Rozhoduji se mezi http://www.mybiz.cz/ a www.vrs.cz

Původně jsem asi před rokem používal tyto dva a na

vrs mám 16000 kreditů
mybiz 4500 kreditů

Možná jsou od té doby lepší a nevím jestli se dají kombinovat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: