Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Právě jsem se dozvěděl, že byl zrušen jeden z produktů Google AdSense, totiž doporučení AdSense. To byla taková reklama, na kterou když mi někdo kliknul, zaregistroval se a vydělal 100 dolarů, dostal jsem 250 dolarů. Dost dobré to bylo, ale nyní konec.

Tohle vlastně není dotaz. Jenom jsem chtěl upozornit, abyste ze svých webů odstranili reklamní jednotky, pokud je používáte. Dost otravná práce, řeknu vám.
ninja
Profil
Yuhů: zdroj a odůvodnění?

A mohu se zeptat (i jiných) jak dobře to fungovalo, respektive jestli se to vyplatilo používat?
Gekon
Profil
Ať googlím jak chci, nic jsem nenašel. Kdes čerpal, Yuhů? Interní informace?
Marek Prokop
Profil
Bylo to oficiálně oznámeno před týdnem:

http://adsense.blogspot.com/2008/01/upcoming-referrals-changes.html

A jen upřesním, že se to netýká jen Česka, ale v podstatě celého světa s výjimkou obou Amerik a Japonska. Aspoň vidíme, kde ještě AdSense má nějakou konkurenci a kde už ne :-)
Timy
Profil
Psalo se o tom už i u nás http://www.uspesnyblog.info/2-zasadni-zmeny-v-google-adsense.html

Mně to před pár hodinama došlo emailem, takže to pravděpodobně dojde postupem času všem účastníkům. Stručně z emailu:

„Píšeme Vám, abychom se s Vámi podělili o důležité informace o
doporučeních produktů AdSense. Součástí naší neustálé snahy o
optimalizaci příležitostí k výdělku pro účastníky je testování
nových funkcí rozšiřujících možnosti výdělku a upravování
produktů, které jsou účastníkům již dostupné. To je případ
doporučujících jednotek směrujících návštěvníky k přihlášení do
služby AdSense. Po experimentování s tímto programem během
minulého roku jsme došli k závěru, že pro účastníky ve Vaší
oblasti mají jiné produkty vyšší hodnotu než tento. Proto budou
doporučující jednotky programu AdSense během následujících týdnů
staženy. Doporučení jiných produktů nebo služeb zůstanou beze
změny.“
Richi
Profil
A já myslel že nejaký spam od googlu tak jsem to smazal, ješte že je doporučuju jen na jednom webu :-)
anonimnÝ
Profil *
Napřed posilující koruna a teď toto :-), chtělo by to změnit měnu a vyměnit dolary třeba za zlato ...
Marek Prokop
Profil
Google změnil plány. Doporučení AdSense sice stále bude omezeno, ale omezení už nezávisí na zemi doporučujícího vydavatele nýbrž na zemi doporučeného vydavatele. V důsledku to znamená, že se vás změna příliš nedotkne, pokud většina vašich návštěvníků pochází ze Severní či Jižní Ameriky a z Japonska.

http://adsense.blogspot.com/2008/01/follow-up-to-our-referrals-announc ement.html
Majky
Profil *
Proč je v nastavení adsense možnost vytvořit doporučení a proč přibývají peníze za prokliky, když adsense doporučení končí?
souki
Profil
Majky
U doporučení ti za proklik nikdo neplatí
shaggy
Profil
Marek Prokop
Dovolím si nesúhlasiť, nemá to nič spoločné s konkurenciou (na Slovenskom trhu stále vedie Etarget, AdSense je až druhý), proste sa im to v konečnom dôsledku neoplatilo.
v6ak
Profil
Aha. Včera jsem se snažil kamarádovi vysvětlit, jak si to má na své stránky přidat, vygooglil jsem mu hezký obrázek přímo od googlu. A oni to zrušili. Už vím, proč to nemohl najít...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0