Autor Zpráva
Lukas_visitor
Profil *
Ahoj mam web stary 22 dni, vcera byla navsteva 5441 unikatnich ip adres a pocet zobrazeni stranek priblizne kolem 40000.

Chtel bych na sve stranky dat reklamy Google adsense, myslim ze se to vyplati, a proto me zajima.
Jak dlouho priblizne trva nez mi schvali ucet adsense?
Musim mit pri schvalovani a posilani zadosti jiz vlastnit bankovni ucet? (Pujdu si zaridit ucet do csob v pondeli ale chtel bych zadost o adsense ucet podat jiz o viknedu)
Pri cislech ktere jsem zde uvadel umel by nekdo odhadnout priblizne prijmy?

Mno a kdyby byl nejaky ochotny adsense odbornik mohli bychom se pobavit chvili treba na skypu.
ninja
Profil
Prijmy ti takto nikdo neodhadne, protoze zalezi jaka bude na tvem webu mira prokliku a jake tema ma tvuj web. To ovlivni cenu za jeden proklik.
Juras
Profil *
mam web stary 22 dni, vcera byla navsteva 5441 unikatnich ip
WOW, tak to je síla. Tiše Vám závidím.

Jak dlouho priblizne trva nez mi schvali ucet adsense?
Nemýlím li se, tak je to ihned, ale už je to nějaký pátek co jsem se registroval.

Pri cislech ktere jsem zde uvadel umel by nekdo odhadnout priblizne prijmy?
To je opravdu velice těžké odpovědět, ale tipuji tak 1$ denně. :-)
Glad
Profil
mam web stary 22 dni, vcera byla navsteva 5441 unikatnich ip
přidávám se k závistivým.

Jak dlouho priblizne trva nez mi schvali ucet adsense?
Počítej se zhruba dvouma dnama, pokud ti web neschválí napíšou ti rovnou proč, jinak v mnoha případech jen chtělí aby jsi jim odpověděl ještě na email (až ti napíší svůj verdikt) to kvůli kontrole emailu.

Pri cislech ktere jsem zde uvadel umel by nekdo odhadnout priblizne prijmy?
To se dá odhadnout až po tom, co kód na stránky vložíš. Odhad už ti bude dělat samotný gugl a podle tvých statistik si myslím, že se n to bude i dobře koukat :).
Pokud jsou tvé stránky zajímavé, a budou tedy zajímavé i reklamy, tak 1 dolar denně to rozhodně nebude ;) ale uvidíš sám. Každopádně stojí za to si to vyzkoušet.

kdyžtak si přečti pár rad od začátu na www.mfa.ic.cz
Lukas_visitor
Profil *
Dekuji za rady, a jeste bych se chtel zeptat jestli pokud mam vice jazycny web a chtel bych mit reklamy v kazdem jazyku, jestli je to mozne? Ze by se to menilo v zavislosti na
<meta http-equiv="content-language" content="cs" />


NEbo lze mit na jednom webu reklamy adsense pouze v jednom jazyku?
Timy
Profil
Lukas_visitor
Google si určuje reklamy sám, lze to těžko ovlivnit. Navíc se tak neděje jen z pohledu jazyka, kterým je psaná stránka, ale také podle toho, odkud se připojuje uživatel. Často vídám české reklamy na anglických webech.
Lukas_visitor
Profil *
Timy
Ok diky, slo mi o to ze mam stranky ktere navstevuji lide z mnoha zemi sveta a tak me zajimalo jestli kdyz treba 10% brazilci 10% polaci, atd. a tak jake budou vydelky narozdil od toho kdyby stranky navstevovali jen cesi (100% cesi)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0