Autor Zpráva
Bobor
Profil *
Neviete niekdo ako si zvíšiť návštevnosť webu na asi 20 návštev za deň. Ten web na to skutočne má (obsahovo), ale ludia si ho nevšímajú. Mám len 14 rokov a financie na to nemám. Ďakujem.
printf
Profil
Zajímavý problém :-)). Je nějaký důvod proč si chtít zvyšovat návštěvnost na 20 návštěv za den? Myslím že pokud člověk projede zdejší fórum o SEO a SEM, tak odpověď najde velmi brzo. Já bych doporučil projet (třeba googlem) stránky s podobnou tematikou jako dotyčný web a kontaktovat autory s návrhem na výměnu odkazů, to je asi neúčinnější.
ajvn
Profil
základy jsou mimo jiné i v knize http://seo.jasminka.cz/
Acci
Profil
Tak hlavně bych se snažil optimalizovat pro vyhledávače. O tom se dozvíš třeba na Intervalu. Projet si neznámější české katalogy (Seznam, Centrum, Atlas) a dát si tam odkaz. Pak se třeba zaregistrovat do nějakého výměného bannerového systému, aby lidi vůbec o tvých stránkách něco věděli. I když třeba na ten banner nekliknou, tak si zapamatují třeba název stránky a pak si je třeba přes vyhledávač najdou.
Marty
Profil
A samozřejmě musí být obsah nejen kvalitní, ale týkající se i co nejvíce lidí.
Například udělat web o pen spiningu ač by byl sebekvalitnější ještě neznamená velkou návštěvnost, některá témata se prostě hledají více jiná méně.
Richi
Profil
Finance nejsou potřeba když je web dobrý, škoda že jsi nedal odkaz.
Základ:
Chce to hezký title, zajímavý description, a výstižný keywords.
Pak web zaregistrovat do více vyhledávačů: http://vyhledavace.webdesign-reklama.cz/
a když je obsah zajímavej výsledky se dostavý :-)

Richi
------------------------------------
Odkaz v podpisu odstraněn moderátorem, v souladu s pravidly diskuse.
peta
Profil *
Bobor
1. naucit se spravne cestinu/slovenstinu "zvíšiť"
2. muzes ji pridat do vyhledavacu (nejake mam na www.volny.cz/peter.mlich/www.htm)
ostatni ti popsali ti nade mnou...
3. kdyz pises do fora a mas neco zajimave na webu, co do toho fora patri, pridej odkaz na svoji stranku :) Nebo to delej, jako na foru na grafika.cz , tam to dava kazdy druhy pri podpisu (ale ver, ze treba mne to u podpisu nezaujme, kdyz je zbytek zpravy nezajimavy)
4. rozdavej vizitky kudy chodis

Ale zalezi samozrejme na webu, co na nem je (a taky na vzhledu a pristupnosti k obsahu; kdyz se musim k zajimavym vecem proklikavat pres 10 tlacitek, tak urco mne to pri 3 klikech prestane bavit), mel jsi dat odkaz.
radimh
Profil
Konkrétní rady jsem kdysi psal do wiki na:

http://cs.wikipedia.org/wiki/SEO
Petrik
Profil *
okrem tu uvedenych moznosti by som este pripomenul stranky,ktore zbieraju odkazy na zaujimave clanky, novinky, recenzie,atd. Vo svete existuje dost takychto stranok, cesko-slovensky poznam len jeden (asdf.sk), sem-tam tam poslem odkaz...
Ked si myslis, ze na tvojom webe je nieco zaujimave, napisal si nejaky zaujimavy clanok, recenziu, a nezneuzivas to, nespamujes, tak si myslim ze je to v pohode... a, ze taketo stranky su idealne pre zacinajuce weby,blogy, ktore sa nevedia dostat do main stream medie.
Qwett
Profil *
rekl bych ze nejdulezitejsi je aby stranku nasly vsechny vyhledavace a celkem na vyhodnych pozich me osobne to velmi pomohlo kdyz sem si pridal odkazy do vyhledavacu nastavil roboty... rekl bych ze i vic nez vymena reklama
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0