Autor Zpráva
Richi
Profil
Chodí sem někdo z kluků od Skliku?

Co je pravdy na tom že se plánuje Sklik pro partnerské weby jako má Google AdSense?
Jestli je to pravda, v jakém časovém horizontu to plánujete spustit?
(nemyslím tím partnerské weby jako je Atlas ale pro všechny weby, pro kohokoliv kdo to bude chtít, chápeme se že)

Díky.
fanous
Profil *
Richi to by nebylo špatné .... i dkyž by si myslím že by to bylo jako Adfox a ne Adsense ...

RICHI, kam chodíš pořád na tak čerstvé drby ? :-)
Richi
Profil
dkyž by si myslím že by to bylo jako Adfox a ne Adsense
no spíš ješte lepší než adsense, myslím že Sklik má momentálně už největší "základnu" inzerentů ... adfox je sooc, tam nikdo neinzeruje, výsledky jsou nerelevantní, kody hrozné, častokrát se reklamy ani nenačtou ... hruza :-)

Uvítal bych Sklik i pro vyhledávání (což by mohl mít navíc proti adsense), momentálně jsou reklamy pro vyhledávání pouze od etargetu ale ten nemá tolik inzerentů a tudíž klesá i relevance a prokliky :-(

No snad se dočkáme odpovedi od nekoho kompetentního :-)
Marek Prokop
Profil
Uvítal bych Sklik i pro vyhledávání (což by mohl mít navíc proti adsense)

Richi, tohle jsem nepochopil. Sklik přeci je ve vyhledávání (z pohledu inzerenta) a AdSense pro vyhledávání taky existuje (z pohledu média). Co tedy Sklik resp. AdSense nemá?
drevolution
Profil
Richi, tohle jsem nepochopil. Sklik přeci je ve vyhledávání (z pohledu inzerenta) a AdSense pro vyhledávání taky existuje (z pohledu média). Co tedy Sklik resp. AdSense nemá?

Myslím, že tím Richi myslel to, aby si webmaster mohl na svůj web vložit vyhledávací kód, který by mu zobrazoval inzeráty ne z závislosti na analýze obsahu stránky, ale na základě vyhledávané fráze.
Marek Prokop
Profil
Drevolution, tak jsem to pochopil také, ale to by pak bylo stejné jako u AdSense a Richi psal: "Sklik i pro vyhledávání (což by mohl mít navíc proti adsense)."
Richi
Profil
Marku, Adsense je pro vyhledávání jenom pokud používáte vyhledávání googlu na svém webu, když mám ale vlastní vyhledávání a chci tam dát reklamu tak tohle má pouze etarget, chápeme se?

Nebo tohle fakt adsense má? pak jsem to přehlídl a to by me moc štvalo že o tom už pár let nevím :-)

Sklik z pohledu inzerenta neřeším, řeším to z pohledu potencionálního partnera - webu, kdyby byl Sklik pro webmastry jako má google adsense. (to jsem nekde zaslechl že se to chystá, ale muže to být blbost, proto jsem se ptal zda o tom nekdo ví víc nebo ne)
Marek Prokop
Profil
Aha, už rozumím.

AdSense pro vlastní vyhledávání standardně opravdu k dispozici není. Dost webů však inzeráty AdSense ve výsledcích vlastního vyhledávání má, takže se lze zřejmě nějak dohodnout s Googlem přímo. Bude to ale asi možné jen u větších webů (a možná ne v češtině).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0