Autor Zpráva
Jakef
Profil *
Opravdu si google ukládá IP adresy odkud se připojuji do administrace adsense? Naše firma má asi 500PC a připojil jsem se několikrát do administrace. Ale co když někdo z naší IP adresy najde můj web a bude klikat? Nemyslím žádný podvod ale klasickou situaci která může nastat. Může mě google adsense zrušit?
Už se radeji z práce do adsense nepřipojuji.
unipow
Profil
Jakef
Když bude někdo klikat, je to průšvih, ale ne až tak veliký, nezbývá, než se modlit další 3 měsíce, pokud to ovšem není stádo pitomců a nebudou proklikávat jen tak, nic se nestane. Ovšem připojovat se do administrace doporučují všichni pouze z bezpečného PC, navíc se dá vypnout zobrazovaní reklam na určité IP adrese, což je asi nejlepší řešení.
ninja
Profil
Osobne se domnivam ze se nebezpecni postihu ze strany Googlu za klikani na vlastni reklamy precenuje. Google nema zadny zajem nekomu vypinat ucty, kdyz sem tam klikne na reklamu. Nebo co kdyz pouzivate pocitac v internetove kavarne, nebo v knihovne? Je to zcela legitimni.

Problemy muzou nastat az kdyz budete zamerne klikat na sve reklamy. A v tomhle si dovolim tvrdit, ze je Google daleko chytrejsi a dokaze rozpoznat umyslene zneuzivani.

Kdyz vidim zajimavy obsah, kliknu na nej. Vubec se nezajimam na jakych strankach (jestli mych ci cizich) se nalezam a jestli se jedna o reklamu nebo ne. Jedine co se muze stat, ze mi za takovy proklik Google neprida penize v Adsense.
Glad
Profil
Jakef
nejlepsi zpusob, jak se chranit, je ten, že reklamy pro svou ip adresu zablokuješ pomocí PHP rámu (kód nijak neupravuješ takže googlu to nevadí) a pro tvé IP se reklama nezobrazí.

ninja
nebyl bych si tvým výrokem až tak jist. Google ve svých pravidlech prezentuje že klikání na své reklamy je "přísně zakázáno". Takže věta
Kdyz vidim zajimavy obsah, kliknu na nej. Vubec se nezajimam na jakych strankach (jestli mych ci cizich)
tě nijak neospravedlňuje. Pak je to již jen na uvážení administrátorů adsence. Je možné, že ti nějaký ten proklik bez povšimnutí prošel, to však neznamená že pak projde každému, proto by bylo lepší kdyby jsi věci jako
Jedine co se muze stat, ze mi za takovy proklik Google neprida penize v Adsense.
neuváděl v pravidlo (zvláště pro neznalé)
ninja
Profil
Glad: cely prispevek jsme psal z me osobni zkusenosti. Mas ale pravdu ze bych nemel zobecnovat.

IMHO Google meri podovodne kliky algoritmem, ktery do urciteho absolutniho poctu prokliku a pomeru vlastnich/cizich zustava zcela chladny.
Glad
Profil
ninja
přesné metody, které google používá ví jen google. IMO bych to tedy moc nepokoušel a spíše se snažil dodržovat pravidla které určil. V připadě AdSence to totiž není jako Hra, kterou můžeš kdykoliv když se něco pokazí "loadnout", jak ti to jednou zatrhnou, končíš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0