Autor Zpráva
asd
Profil *
Co si myslite o www.viaclick.sk?
mariett44
Profil
logo by malo klikať
vertigo4
Profil
mariett44
myslím ale, že asd nechce názor na stránku jako takovou ale spíš na reklamu
pc_jimbo
Profil
asd: a něco originálnějšího by vymyslet nedokázali ?
asd
Profil *
To ja som nevymyslel, ja som na ten web natrafil a zaujima ma, ze ci nahodou s tym nemate nejake skusenosti a co si o to myslite.
vertigo4
Profil
pc_jimbo
kristepane, to je tak těžký se podívat na kategorii?
pc_jimbo
Profil
vertigo4: No a co, to nemuzu rict svuj nazor? Takovyhle systemu je na netu spousta, nechapu tihle lidi, co si naivne myslej, že s tym muzou dneska prorazit.... No mozna s velkym stestim muzou, ale to nedokaží vymyslet neco vlastniho ? Neokopirovanyho?

asd: skusenosti s tim nemam, ale rozhodne bych do toho nesel
vertigo4
Profil
pc_jimbo
jenže asd nechtěl hodnotit stránku..... to ti asi nedochází... chtěl se zeptat jestli máme s tím zkušenosti... tato kategorie je SEM, AdWords, webová reklama
pc_jimbo
Profil
dochází, ale tobě asi nedochází, že jsem to napsal sám za sebe a tobě nepřísluší útočit na mé názory
Marek Prokop
Profil
Přatelé, ukončete prosím zbytečné spory. Odteď smažu každý příspěvek, který neodpoví na původní dotaz a pana Asd prosím, aby příště alespoň pár slovy naznačil, co chce vědět, a nespoléhal jen na to, že to vyplývá z kategorie.
cronos
Profil *
No čo sa týka skúseností s viaclick.sk... Nakoľko viaclick.sk povoľuje zobrazovanie ich reklám aj na xxx stránkach (a nejaké vlastním), tak som túto reklamu nasadil. Zo začiatku to bolo super, už prvý mesiac som mal cca 150 - 170 Sk za deň!!! Za druhý mesiac som mal zárobok 2270 Sk, ktoré mi aj vyplatili. Tretí mesiac nasledoval výpadok trvajúci skoro týždeň. Nezobrazovali sa žiadne reklamy. Niekoľkokrát som im písal na hotline mail, volal na obe tel.čísla. Nikto nikdy tel. nezdvihol a ani mi neodpísali na mail. Ani mne žiadny ospravedlňujúci mail neprišiel, že mali výpadok. Po tomto výpadku mi zárobky RAPÍDNE klesli. Ak mám teraz 0,5 - 1 Sk za deň, tak som rád. Neviem, čo sa udialo počas toho výpadku ale asi si uvedomili, že by som ich eľa peňazí stál... A posledná negatívna skúsenosť. Ak si nasporíte nejaké peniaze a prevediete si ich na kredity, vďaka ktorým sa Vaše stránky cez nich propagujú, tak to ako keby ste peniaze von oknom vyhodili. Pred 3 týždňami som si previedol nejaké peniaze na kredity. Po dnešný deň mi peniaze nepripísali. Takže, jednoznačne NEDOPORUČUJEM!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0