Autor Zpráva
Lukas000
Profil *
Ahoj chci se zeptat zda by jste mi mohli doporucit firmu ktera plati za zobrazeni reklamy, na mem webu nyni bezi google adsense reklama avsak ta je pay per click, a chctel bych take pay per view reklamu od firmy ktera skutecne plati.

Napr psal jsem asi tak 3x email na Billboard.cz, nabizi penize za zobrazeni reklamy, zvolik jsem ten program na miru, protoze ma stranka ma vice nez 100 000 zobrazeni mesicne, presneji neco kolem 600 000, ale billboard mi ani jedno neodpovedel. Opravdu me jejich pristup zarazi.
pc_jimbo
To nás všechny ....

zda by jste mi mohli doporucit firmu ktera plati za zobrazeni reklamy
No pokud máš na webu adsense a hledáš něco jiného, tak z toho usuzuji, že se ti adsense nevyplácí. Jenže pokud se ti nevyplácí, tak se nebude ani jiným firmám vyplácet platit tobě za zobrazení.

Proto ti asi žádnou nedoporučim. Můžeš zkusit třeba lista.cz a dostávat 100kč/měsíc (a budeš rád)...... sorry

Ale nejpřesněší bude, když zde zveřejníš o čem tvoje stránky jsou

IMHO all
quinux
pc_jimbo
Proto ti asi žádnou nedoporučim
Já myslím, že není v tvé ani třeba mé kompetenci usoudit, zdali se reklama na jeho webu vyplácí či ne, to by mělo být na inzerentovi a výsledcích následné kampaně určit jestli se vyplácí či ne.

Lukas000
Nějak se mi nezdá, že by Billboard vůbec neodpovídal, ale možné je samozřejmě vše. Billboard je u nás asi největší (pokud se nepletu), takže bych je zkusil kontaktovat ještě jednou, jestli třeba tvůj mail neskončil ve spamu :) jinak zkus třeba http://www.potenza.cz/
pc_jimbo
jj právě proto jsem chtěl, aby napsal obor jeho stránek. A pak by se ukázalo co je pro něj lepší.
Ale přiznávam, že jsem ten příspěvek napsal trochu drsněji ;), ale snad to přežijete...
Marek Prokop
na mem webu nyni bezi google adsense reklama avsak ta je pay per click

To není tak úplně přesné. Jednak si inzerent může v AdWords/Adsense vybrat, za co bude platit, a jednak to je z vašeho pohledu vydavatele v podstatě jedno -- korelace výnosů s počtem zobrazení je silnější než s počtem kliků.
Lukas000
Profil *
Mno takze dobra tedy pro upresneni, me stranky thecrims.grygar.eu
Je to vlastne kalkulacka k jedne hre, ktera se hraje pres prohlizec, denni navstevnost je kolem 5000 lidi denne vice lze videt na http://toplist.cz/toplist/?search=thecrims&a=s ale podrobne statistiky mam zamknute kvuli konkurencnim webum aby nevideli odkud jdou navstevnici jakou maji narodnost apod.
Mno jde o to ze si myslim ze by mohly vydelat i vice nez cca 100$ mesicne.

A Billboard mi opravdu neodpovedel, a mail ve spam kosi, no nevim posilal jsem to pres jejich formular co na tom webu maji.
Marek Prokop
Herní weby (včetně kalkulaček apod. pomůcek k on-line hrám) jsou tradiční postrach inzerentů. Počítejte s tím, že se stoupajícími zkušenostmi inzerentů budou vaše výdělky spíše klesat a změna reklamního systému to může zvrátit jen dočasně.
Richi
Lukas000

zkus dát reklamu i jinde než na homepage a taky ... někdy platí že mín je víc, takže nemusíš mít na jedné stránce 3 reklamy a na další žádnou, dej na každou stránku jednu max 2 reklamy a výdělky budeš mít vetší

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: