Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Čau, mohli byste poradit, jaká je nejlepší reklama umístněná na webu? Jednalo by se o web se zhruba 800 zobrazení/denně a mě zajímá, co je lepší - Adsense, Etarget, Billboard? Etarget se asi vyplatí při vyšší návštěvnosti, no říkám, moc se v tom neorientuji... kdybyste znali třeba nějaký dobrý článek pojednávající o tom, či máte vlastní zkušenosti...
Morasino
Profil
vertigo4
Etarget je docela dobrý mám to na webu kde je přibližně 200UIP denně, a mám tak 20 kč denně:D.
vertigo4
Profil
Morasino
takže bys etarget doporučil?
pc_jimbo
Profil
No já mám u webu s 200 UIP asi 100 Kč denně a používám tam adsense. To si musí zkusit každý sám. To se nedá takhle říct
vertigo4
Profil
pc_jimbo
a nemohl bys hodit odkaz na ten web?
pc_jimbo
Profil
mohl :-D, ale nějak se mi nechce ...
Morasino
Profil
vertigo4
Doporučil.
vertigo4
Profil
pc_jimbo
aha, i tak díky za radu
vertigo4
Profil
tak jsem objevil tento článek, srovnává tam adsense a etarget a jak se zdá, tak zvítězil adsense díky větší "kontextnosti" ;-) Tak opravdu nevím... no však to mohu prozkoušet, třeba měsíc adsense a měsíc etarget a uvidím, který dává víc :)
Richi
Profil
vertigo4

musíš to jen zkusit, na každý web je lepší jiná reklama, záleží o čem web je, kde máš tu reklamu atd, chce to jen zkusit, popřípadě zkombinovat oba reklamní systémy (etarget + adsense) popřípadě tam dát ješte bbtext :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0