Autor Zpráva
Thomys
Profil
Chtěl bych se zeptat, jestli je nutné se nějak zvlášt registrovat do googlu, pokud ho chcci nasadit na anglicky psaný web. Nebo se automaticky změní jen reklamy podle textu? a je pravda, že v zahraničí se platí mnohem vyšší částky za klik? třeba tady u nás za klik jen 0,1 dolaru a v zahraničí i dolar za klik?

Ještě takový detail...cena kliku se odvíjí or ceny reklamy, kterou zaplatila firma Googlu? tedy dá se říct, že např. finanční sektor a reklamy v něm budou mít dražší kliky než třeba reklamy na přípravek o hubnutí? Díky moc za každý názor
kvok
Profil *
cena kliku se odvíjí or ceny reklamy, kterou zaplatila firma Googlu?
Nejsem si jistý, ale myslím si, že ano, a ta firma co zaplatila více má přednostní právo na zobrazení
finanční sektor a reklamy v něm budou mít dražší kliky než třeba reklamy na přípravek o hubnutí?
Myslím si, že podle kategorie se to neurčuje.
Petra
Profil
V jednom účtu můžeš kolik chceš webů i v různých jazycích (naopak, ani si druhý účet na stejnou fyzickou osobu založit nesmíš).

Ano, cena, kterou dostaneš zaplacenou je nějakou (věřejně neznámou) částí toho, co platí inzerent. Čili to, že dostáváš za kliky na svém webu cent a ne dolar znamená, že inzerenti, jejichž reklama se u tebe na webu zobrazuje platí málo (resp. že ti lidé klikají na ty málo placené). Čím konkurenčnější obor, tím samozřejmě dražší kliky.

Na anglicky psaných webech máš samozřejmě šanci získat dražší prokliky, díky vyšší konkurenčnosti. Ale u nás taky kliky za dolar nejsou vůbec žádnou výjimkou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0