Autor Zpráva
Shai
Profil *
Omlouvám se za to, ale nemůžu to najít v pravidlech. Jak se pocítá klikání? Pouze 1 klik z 1 IP adresy za 1 den?.-) nebo jinak? diky moc pratele =)
Marek Prokop
Profil
Počítá se 1 klik = 1 klik :-)

Existují nějaké (tajné) mechanismy na omezení tzv. neplatných kliků, která zahrnují jak typické uživatelské chyby (např. dvojklik místo kliku), tak pokusy o podvody ze strany vydavatelů. Žádná striktní omezení na IP adresu a čas ale nejsou. Systémově je vysoký počet kliků (resp. vysoká míra prokliku) ošetřen snižující se cenou za klik.
Jurasss
Profil *
Žádná striktní omezení na IP adresu a čas ale nejsou.
Nejsou nebo o nich nevíte?

Docela by mě to zajímalo.
Děkuji
ninja
Profil
Jurasss: Nejsou nebo o nich nevíte?

Zadny tvurce systemu vam presne udaje nesdeli, protoze by jen napomahal podvodnikum. Berte to jako fuzzy logiku: malo kliknuti z jedne IP v danem case nevadi, hodne kliknuti vadi.

Kde lezi hranice neni znamo a predpokladam ze ani zadna presna neni - do vyhodnoceni se jiste pridava mnoho dalsich parametru.

Dulezite je postuovat v souladu s pravidly dane sluzby: neklikat na vlastni reklamu a zamerne nepobizet ostatni ke klikani.
Marek Prokop
Profil
Nejsou nebo o nich nevíte?

Když píšu, že nejsou, tak nejsou. Kdybych nevěděl, napsal bych, že nevím. Místo slova "striktní" jsem měl ale spíše použít slovo "triviální" -- viz výstižnější odpověď Ninji. K ní bych měl jenom tu poznámku, že je psána trochu jednostranně z pohledu vydavatele (na rozdíl od původní otázky). Z pohledu inzerenta ono vadí/nevadí vyznívá trochu jinak a ani klikání na vlastní reklamu či pobízení k němu není nijak na závadu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0