Autor Zpráva
opksds
Profil *
Mam jeden navstevovany web a napisala mi jedna firma ze by chcela u mna reklamu. Ja som im napisal kolko za to chcem a oni odpisali, ze nech im poslem fakturu. Ale ja ziadnu im nemam ako dat, nemam ziadnu zivnost, firmu nic a mam len 17 rokov. co mam urobit?

Diky.
orava
Profil
mas proste smolu alebo si to vybav cez tretiu osobou (otec,dedo...)
opksds
Profil *
co si mam vybavit?
Ice
Profil
udelat, tedy zajistit pres nekoho kdo muze vystavovat faktury.
widlak
Profil
Napríklad živnosť ;-)
Ide o to, že keď chceš podnikať musíš si vybrať jednu z "právnych foriem podnikania" (keď máš na to peniaze môžeš si založiť aj akciovú spoločnosť). Je to totižto jediná zákonná cesta ako sa dostaneš k tomu aby si mohol rozdávať faktúry. Druhá možnosť je, že tú faktúru im dá niekto iný - to znamená, že fakturovať bude ktokoľvek a prachy zoberieš ty. Na to ale potrebuješ niekoho kto bude ochotný takúto faktúru vystaviť. Alebo sa s nimi dohodni aby ťa vyplácali bez dokladu...
orava
Profil
ak mas ten web na domene ktora je zaregistrovana na teba tak je to protizakone pretoze musis mat viac ako 18 a to nemas!
Matty
Profil
orava
Nedělej tu dusno. Jako bys taky všechno dělal striktně podle zákona:-D.
btw dá se to vůbec?
opksds
Profil *
orava

tvoj dotaz je uplne neopodstatneny... pozri o com sa hovori a potom reaguj.
Domena samozrejme nie je na moje meno... amater
Richi
Profil
ak mas ten web na domene ktora je zaregistrovana na teba tak je to protizakone pretoze musis mat viac ako 18 a to nemas!

co je prosím te protizákoné? :-)))))

opksds
normálně jim napiš že ti je 17 a že jim fakturu nemužeš vystavit, oni ti třeba napíšou že ti dají o třetinu mín a domluvíte se ...
orava
Profil
Matty
jj som velky warezak ;)
Martin_H
Profil
co zkusit dohodu o provedení práce - takhle to u nás s náctiletými řešíme my

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0