Autor Zpráva
Maco
Profil *
Zdravim vas vespolek. Chci se zeptat, zda mate nekdo zkusenosti s portalem abc.cz (ABC ceskeho hospodarstvi). Objednali jsme si na tomto portale placenou reklamu, bratru neco pres 40 tis. za rok nas to stalo. Cilem melo byt zvyseni obratu - prodeje, pan obch. zastupce z ABC nas dokonale presvedcil, denne bude nasimi nabidky obeslano tisice firem a soukromych osob, naklady se nam vrati hrave. Jsou to tri mesice a prodali jsme pres ABC jednu mrizku za 1500,-. Tisice firem jsou skutecne obeslany ale vysledek je vetsinou takovy:

Počet zhlédnutí detailu: 6
Počet zhlédnutí v hledání: 10
Počet obeslaných firem: 17836

Musim podotknout, ze nabidky poctive vkladame kazdy den - nekolik nabidek. Mate nekdo s timto portalem podobne nebo lepsi zkusenosti?
Martin_H
Profil
Po zkušeností s ABC jsme definitivně zahlušili tyto druhy inzerce ( Inform, EDB, atd .) , jsou naprosto shodné s těmi Vašemi. Jen si tak říkám , jak jsme před těmi 2lety mohli být tak naivní, a nevyužít nějaké cpc
tomtom
Profil *
Ahoj,s ABC mám skušenosti jako zástupce, To co slibovali Tobě,slibují i zástupcům.

Auto,laptop,velké peníze. Samozřejmně nedostanou nic a když správně nebulíkujou lidi,tak je vyhodí.
ninja
Profil
Maco: chapu dobre ze jste si objednali kazdodeni rozesilani spamu?

Je mi vas lito, nezbyva nez ocenit prodejce za jeho schopnost prodat. Priste snad budete moudrejsi...
Kelen
Profil *
Pane Tomtom, to jsou kyselé hrozny. Halt neúspěšní jsou vždycky ublížení.
Pan_snek
Profil *
Maco

bohužel, jsem se s timhle taky spalil asi rok a pul zpet .... vubec jsem s tim nebyl spokojen hned od začatku a po mesici co jsem to mel zaplacene jsem to prestal používat a maily z jejich domeny nastavil jako spamy k okamžitemu smazani a poslal vypoved.

nic mi to neprineslo a je to dobry jen jako marketivgový tahak , dobre se na to ukecava, ale potenciál k obchodu to absolutne nema (jaky magor by taky denne cetl ty blbé maily s hromadou ruznych, zbytečnych a casto až zoufale opakujichc nabidek na kde co a nic užitečnyho co by me zrovna zajimalo)...

jj chybami se človek učí, lepsi nez do ABC poslat ty penize na charitu.
ILONA
Profil *
Dobrý den všem!

naše zkušennosti jsou takové, jako píše Maco, nebudu se opakovat...,a to se ani po těch letech nic nezměnilo!!!
"Objednali jsme si na tomto portale placenou reklamu, cílem mělo být zvýšeni obratu - prodeje..." Nepřineslo nám to nic, jen jsme přišli o těžce vydělané peníze. nakonec jsme včas nevypověděli smlouvu a automaticky jsme museli zaplatit druhý rok. dohromady nás to stálo cca 65.000,- a nic z toho. VŘELE NEDOPORUČUJU !!!!!!!!!!!!
jenikkozak
Profil
ILONA:
Nepřineslo nám to nic
Možná něco ano. Vždycky si myslím „moc pěkné“ věci o firmě, která propaguje své produkty prostřednictvím spamování. Asi to nevyzní dobře, ale pokud na tom firma prodělává, dobře jí tak. Obtěžovat lidi se nevyplácí.
Cody
Profil
Neúspěšní spammeři. Nedoporučuju.
ABC českého hospodářství NEDOPORUČUJI
Profil *
Přidávám se na stranu nespokojených zákazníků s firmou ABC českého hospodářství. Žádné uzavřené transakce, žádné uzavřené obchody, minimum přístupů a naprostá neochota se na něčem domluvit. Obchodní zástupce pan Weinert Zbyněk nássamozřejmě při velice rychlém podepsání smluv neupozornil na automatickou prolongaci smlouvy s ABC českého hospodářství, přestože v telefonu mi tvrdil, že vždy svým zákazníkům podtrhává a zdůrazňuje právě tuto větu apod. Mezi námi, proč by to také dělal. Naštěstí jsme zaplatili pouze zápis za 2400,-Kč, ale i tak si myslím, že tuto firmu by si měli ostatní firmy zařadit minimálně na blacklist nefér firem. Takže nás čeká další neplodný rok s ABC českého hospodářství, kdy plníme kapsy lidem, kteří parazitují na dnešní rychlé době a na urychleném podepsání smlouvy a obchodní podmínky malým písmem.

Na druhou stranu jsem za tuto zkušenost rád. Od teď budu alespoň vše číst a v momentě takto nevýhodných resp. jednostranně výhodných smluv si takto "výhodnou" smlouvu raději nechám ujít. Obchodní zástupce Weiner Zbyněk ABC českého hospodářství mne pouze odkázal na svou nadřízenou, kde mi paní Radana Možná (aspoň to jméno nabízelo trochu optimismu) sdělila, že se "musí" držet obchodních podmínek a klidně ať si tuto zkušenost a vyhrožování na web pověsím. To také dělám. Věřím, že Tímto také přiznávám, že jsem bohužel selhal a obchodní podmínky nevzal plně na vědomí..., ale jak vidím i výše, i ten, kdo si obchodní podmínky ohlídal, ale nenaplnil 100%, stejně platil dál...

Nyní zbývá s první platbou rovnou poslat výpověď. Souhlasím s příspěvkem, který doporučoval tyto peníze další rok raději věnovat na charitu. ABC českého hospodářství NEDOPORUČUJI!!! Nefér firma, nulový výsledek a navíc automatické prodloužení jen podtrhává jejich neschopnost podnikat slušně...proto využívají háček, na který velmi snadno chytnou nepozorného spotřebitele.
jenikkozak
Profil
A víte, pane ABCe českého hospodářství NEDOPORUČUJI, že bude vypadat lépe, když příště nebudete místo jména psát dlouhý výkřik? Váš pokus o vynucení si pozornosti ostatních diskutujících se mi nelíbí.
tomastomas
Profil
Po přečtení této diskuze jsem celkem v rozpacích, zaplatil jsem totiž asi před měsícem přes 7000,- + dph za marketingové služby a byl jsem přesvědčen panem obchodním zástupcem, že nelze prodělat, a jak to skvěle funguje. Po velice krátké konzultaci s mím kolegou jsem podepsal nesmyslnou a zbytečnou smlouvu, která se automaticky prodlužuje a při vypovězení chtějí 70%??? Co to jako má znamenat? Na co je vůbec taková smlouva? Je zaměřena jen na jejich prospěch. Myslím že jim nejde o to, aby jste jako spokojený zákazník další rok s radostí zaplatil znovu, ale vypadá to tak, že spíš jde o to zákazníka co nejvíce oškubat. Samozřejmě jsme se s kolegou hrozně rozhádali, že prý jsem udělal hroznou hloupost, a musím uznat, že má asi pravdu, neboť za měsíc fungování jsme neměli ani jeden jediný telefonát, ani email, natož zakázku. Na druhou stranu se mi moc líbí, jak nám krásně udělali stránky, vypadají fakt profesionálně. Škoda jen , že je ještě nikdo neviděl. Každopádně mám již napsanou výpověď s tím, že pokud mi toto něco přinese, tak si jejich služby objednám na další rok znovu. Tak lidičky z ABC, snažte se, ať tady za pár tejdnů můžu napsat, že jsem se mýlil. A v každém případě: peníze nerozdávám zadarmo, tak si to prosím lidičky s ABC uvědomte. Asi bych byl nejradši, kdyby jste mi moje penízky vrátili, já bych se udobřil s kolegou a na všechno by jsme zapoměli.
pepperos
Profil
tomastomas:
To jsou tedy podmínky. nejsem právník, na druhou stranu bych si smlouvu doufám vždy přečetl. Stejné jednání jako s vámi musíte uplatnit také pro ně.
František Ludvigh
Profil
Dobrý den všem živnostníkům. Jsem živnostník ve stavebnictví také jsem naletěl ABC na jejich sliby kterýma mě oblbli. Zaplatil jsem už 13200,-Kč a nikdo netelefonuje ani nepíše že má zájem jak sliboval zástupce ABC. Psal jsem jim několikrát že nejsem spokojen s jejich práci pro mě za moje peníze, že mi chodí jen kontakty na obchodní činnost a ně na řemeslnickou práci, jak jsem měl nastaveno v požadavcích. Oslovil jsem každého z ABC Novotnou, Kadlecovou a další ale setkal jsem se s nezájmem, ale hlavně plaťte. Všechny kontakty jsou záměrně posílány z druhého konce republiky, takže jste pro každého z daleka a proto bez šance. A to vše i přesto že mám na profilu dobře vše nastaveno ( že chci posílat jen nabídky na řemeslnickou práci a ne obchod nebo prodej stavebního materiálu). Na dopisy a podněty nereagují a nekomunikují. Jsem moc zklamán, se synem jsem se pohádal že to jsou vyhozené peníze jak tvrdil on. Při podpisu smlouvy jsem zástupce ABC upozornil, že máme špatné zkušeností s podobnými poskytovateli těchto služeb jako například AAA poptávka E poptávka Živé firmy, OK bydlení A a další, byl jsem ubezpečen že to jsou amatéři v daném oboru a že ABC je vysoce profesionální. po šesti měsících konstatuji jsou ještě horši než ti jmenovaní. Závěrem ABC nedoporučuji přijdete o tisíce a nic vám nedají, jednají nekorektně a záměrně jen ve vlastni prospěch. Než s ABC podepíšete smlouvu nejdříve si je dobře prověřte ( reference atd.) aby jste neudělali chybu jako já vyjde vás to draho.


Maco:
Jen špatné zkušenosti, bohužel jste naletěl jako já. Nedoporučují!!!!!!!!!!!!
Jan Špičák
Profil *
Naštěstí jsem nenaletěl - byl jsem asertivní. Jsou to minimálně zlodějové času, kteří jednají velmi klamavě (na jednání mě vylákali lží - údajně se na ně měli obracet klienti, kteří požadovali námi nabízené služby, ale při schůzce vyplynule, že to není pravda). Nejvíc mě dostalo, že když jsem řekl ne, tak mi pan doktor oznámil, že k A je tu i B, které znamená, že mi z katalogu vymažou neplacený zápis. :-D To mi přišlo jako fakt ubohost nejvyššího kalibru... :-)
Karel N
Profil *
Dobrý den, tak jsem se stal také jeden, který pravděpodobně naletěl. Z důvodu nedostatku času při zařizování nové společnosti jsem si nezjistil informace o firmě a po konzultaci zástupce ABC jsem bezhlavě podepsal. Nezjistil jsem nikde informace o vypovězení smlouvy, na zadní straně je pouze to, že se smlouva řídí obchodním zákoníkem, ale další informace, kde zaslat a jaké náležitosti vyžadují již nejsou uvedeny. Obchodní podmínky jsou celkově velice obecné a v podstatě tam nejsou uvedené žádné informace, o kterých mi obchodní zástupce vykládal. Již jsem dříve naletěl u jiných firem a proto a vztahují se pravděpodobně na roční službu. Máme však zřízenu jen měsíční zkoušku za více než 7tisíc, kterou bych nejraději stornoval, protože ohlasy na internetu jsou více než jasné a také bych nerad aby se služba následně prodloužila.
Závěrem chci jen dodat, že si sypu popel na hlavu a všem kteří mají sjednanou schůzku, aby ji raději stornovali a nezvedali již číslo otravných asistentek.
Pokud máte zkušenosti při vypovězení měsíční smlouvy popř. zda lze stornovat objednávku, odepište. Moc děkuji
Lukáš Dostál
Profil
Bohužel jsme na tom podobně jako většina z vás. Platíme ten nejvyšší tarif 8,5tis/měs a celkem žádné reakce. Za půl roku co využíváme těchto služeb žádné extra ohlasy nebyli, přesto že nás o tom na začátku samozřejmě také přesvědčovali. Na druhou stranu musím říct, že špatně to vymyšlený nemají a věřím, že kdyby nebyla ve stavebnictví i jiných oborech odvětvích taková finanční situace, která momentálně je, fungovalo by to daleko lépe. Možná by to fungovalo, přesně tak, jak tvrdí. Za posledních 5 měsíců máme naši prezentaci na jejich stránkách zobrazenou 59605, ale na naše stránky překliklo pouhých 744 lidí. Dohromady nám to nepřineslo žádně velké zisky, ale alespoň to trochu buduje značku. Doporučuji všem inzerci zdarma. Ta nám přináší několikanásobně vyšší zisky a úplně zdarma. Inzerujeme na 120 portálech. http://www.cenikyremesel.cz/
Nedoporučuji!!!
Profil *
Dobrý den,

ABC už nikdy více!! Nekorektní jednání je slabé slovo. První smlouvu mě donutili podepsat na stavbě kde byly opravdu dotěrní prodejci. Podlehl jsem s tím že se dá odstoupit a jen dnes je sleva na jejich služby, ale za 70%? Zkusil jsem to rok poslali jsme výpověď smlouvy o pár dní déle a po setkání s panem Čichovským regionálním ředitelem pro plzeň jsem se nestačil divit. Pan Čichovský mi do očí řekl. Radši bych to zaplatil nebo si na vás naši právníci smlsnou. Tohle jsem opravdu nečekal. Na dlouhou dobu jsem poučený a o několik tisíc chudčí.
Chamurappi
Profil
Toto je diskusní fórum o tvorbě webových stránek, nikoliv zeď nářků pro anonymní klienty ABC českého hospodářství. Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0