Autor Zpráva
esofin
Profil
Zdravim, mám takovou vedlejší stránku do kerý nechci zatím moc investovat, doporučte mi nějakou formu levný reklamy pro www.letenkydnes.cz

Díky
Philber
Profil
levný reklamy???
esofin
Profil
Jo, třeba forma výměny, nebo zda existují weby které jsou levnější co se týče umístnění banneru, nebo textu...
Marek Prokop
Profil
AdWords, Sklik.
esofin
Profil
Sklik a AdWords, Etarget.... Já vím že jsou, ale proklik bych musel nastavit sakra vysoko, letenky jsou silně obsazený.
Marek Prokop
Profil
Esofine, nevím, čemu říkáte "sakra vysoko", ale v segmentu letenek jde v AdWords či Skliku inzerovat se slušným cílením v rozpětí 2-5 Kč za klik, a když se soustředíte spíše na laterální fráze, dostane se i na polovinu. O dost níž se dostanete také v případě, že Vám bude stačit třeba jen pár set návštěv denně.

Dost pochybuji, že seženete levnější reklamu se srovnatelně dobrým cílením. Pokud ano, určitě dejte vědět.
esofin
Profil
Aha, tak to jsem čekal daleko víc! Posuzoval jsem to podle finanční sféry, tam se na slovo půjčky musí nastavit několik desítek korun aby byl člověk s reklamou na předních místech! Díky za radu. Prostě jsem předpokládal že v letenkách to bude podobné.
quinux
Profil
esofin
Pokud bys chtěl výměnnou reklamu tak potom http://www.billboard.cz/efekt-vymena.php. Je to zdarma, ale nic moc efekt :)
filipr
Profil *
Můžeš taky vyzkoušet adclick.cz ...je to mladý kontext, takže tam neutratíš stokoruny denně. Jako doplněk k výše uvedeným systémům je to v pohodě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0