Autor Zpráva
Vopičák
Profil *
Zdarec,
nikde jsem nenašel odpověď na svoji otázku a tak to dám sem. Dovoluje Google AdSense vložit na víc úplně jinejch stránek reklamu se stejnym kódem (tedy na jeden účet)?

Nevím jestli mě chápete, ale chci spravovat třeba web seznam.cz a centrum.cz a mam tam kód na reklamu se stejnym pub číslem. Je to jasné?

Díky všem zkušeným za odpověď.
Vopičák
Profil *
Hey, poradí mi někdo prosím? Nebo AdSense je tak nepopulární?
nightfish
Profil
Nebo AdSense je tak nepopulární?
už to není, co bývalo
zlatá vlna, kdy se tu adsense řešilo v jednom kuse je pryč...

ale chci spravovat třeba web seznam.cz a centrum.cz a mam tam kód na reklamu se stejnym pub číslem
ano, reklamní kód vygenerovaný pod jedním účtem je možné použít na více doménách
Vopičák
Profil *
Díky moc... nechci být totiž zablokován nebo něco takového :)
zimmi
Profil
Vopičák: S klesajícím kurzem dolaru bych možná zvážil nasazení AdFox či něčeho jiného českého.
Marek Prokop
Profil
S klesajícím kurzem dolaru bych možná zvážil nasazení AdFox či něčeho jiného českého.

Jak s tím souvisí klesající dolar, když stránky nejsou cíleny na inzerenty z USA (ti asi AdFox stejně používat nebudou)?
zimmi
Profil
Marek Prokop: Tím, že výplatu mám v dolarech, které se potom počítají na koruny? Nemyslím, že by mi pořád posílali peníze v kurzu 40 CZK/1 USD.
Takže je možná výhodnější mít výplatu (např z Adfox) hned v korunách (tam je cca 2,-/proklik). Ale možná se pletu :)
Marek Prokop
Profil
Zimi, reklamní systém je jen zprostředkovatel, který stěhuje peníze od inzerentů k vydavatelům. Google Vám sice posílá výplatu v dolarech, ale čeští inzerenti mu většinou platí v korunách. To ale není tak důležité. Důležité je, že inzerenti mají své vlastní tržby, marže a zisky v korunách a od těch odvíjejí částky, které jsou ochotni utratit za inzerci (resp. za klik).
Timy
Profil
zimmi
Jakožto inzerent platím v AdWords korunami, které následně systém přepočte na Dolary. Takže s klesajícím kurzem dolaru platí inzerenti „více“ dolarů (platí stejný počet korun) a partneři GAdsense zase dostávají více dolarů (ale stále stejný počet korun). Vliv to může mít jen v případě, že máš výplatu jednou za půl roku nebo že máš i nečeské inzerenty.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0