« 1 2 »
Autor Zpráva
_Motorka_
Profil
ahojte, ma nekto skusenosti s webom vcela.net? je tam za kredity sa da normalne ze vraj peniaze ziskavat, ale da sa im verit?
Yuhů
Profil
Díky za odkaz, dodnes jsem o vcela.net nevěděl. Nemůžu soudit, jestli jsou seriózní, každopádně to říkají. Místo toho můžu zkusit pár propočtů.

Po nasbírání 10 000 kreditů se dají získat peníze, konkrétně 250 korun. Za jedno pop-up/pop-down okno se získá 0,8 kreditů, takže na 10 000 kreditů potřebuju způsobit zobrazení 12 500 pop-up/pop-down oken. To je docela dost, protože:

* spousta lidí má pop-upy blokované
* hodně lidí zavírá pop-up dříve, než si toho stačí měřící systém všimnout (to u pop-down nehrozí)
* hodně lidí, jakmile se na webu setká s pop-upem/pop-downem, prostě bere roha a na stránky už mi nepáchne.

Takže když to přepočítám, firma vcela.net vyplatí za 1000 zobrazení pop-upu 25 korun. Hm... jestli to někomu přijde hodně, tak mně ne.
_Motorka_
Profil
no tak potom sa to asi neoplati ze? a poznas nieco lepsie?
Yuhů
Profil
problematika výdělku na internetu rozhodně není jednoduchá. Pokud chceš svou práci omezit na to, že si dáš kód do stránek a čekat, pak je 20 korun za tisíc zobrazení možná až moc.

Takže odpověď: Ano, znám leccos lepšího. Ne, neznám nic lepšího.
_Motorka_
Profil
heh tak ano abo ne? je daco ine a lepsie?
Yuhů
Profil
pokud máš ičo a solidní tematický web se slušnou návštěvností (počítám tak 20 tisíc pageviews denně), tak se můžeš zapojit do téměr každého reklamního programu typu billboard, potenza apod. V opačném případě máš spíš smůlu, stránky se stovkou návštěv a na nezajímavé téma nikdo nechce -- proto jsem psal ano i ne.
flz
Profil
preco si sem nedas daku neotravnu zarabuju reklamu? tu musi byt navstevnost mastna
_Motorka_
Profil
no tak ked 20 000 denne heh :) ale ked tak pocitam aspon zo zaciatku denne po 50 nastev, tak potom 100 to by sa uz mohlo oplatit ne? no ta vcela.net sa mi zda trochu vela az 10 000 kreditov na 250 Kc, ked na aukro za KLIK dostanem 0,7 Cz tak to je vyhodnejsie a ovela ne? jedine mi tam nesedi ze ked chcem aby mi vyplatili moju suu co tam zarobim (od 800 Kc) tak to mam posielat na polsku adresu a preco ne na cezku ked to je ceska spolocnost???
habendorf
Profil
_Motorka_: jen k tomu Aukru to mam posielat na polsku adresu a preco ne na cezku ked to je ceska spolocnost - provozovatelem je

Payback Sp. z o.o.
ul. Marcelińska 90
60-324 Poznań

BTW: mrkni na http://www.allegro.pl/
Falco
Profil
Yuhů
Souhlasím s tebou, co píšeš o včele.net. Jsem u ní zaregistrovaný už delší dobu. Na vydělání peněz to určitě není, ale hodlám vložit vydělané kredity do kampaní na propagaci svého webu.
Anonymní
Profil *
Ahoj mám celkově na všech svých stránkách návštěvnost asi 350 lidí za den a do svých stránek jsem asi před dvěma měsícema zapojil reklamní systém www.vcela.net a je to super. Bez jakékoli námahy, nebo nutnosti se o to starat jsem už na účet dostal 300 Kč a další kredity spořím. Tento systém Vcela.net mi doporučil kámoč, který si peníze za kredity nenechává vyměňovat za peníze přímo u vcela.net, ale nabízí je za vyšší cenu na různých aukcích a tak, je o ně prý zájem a dostane za ně více, takže kdo umí a má čas si trochu zaspekulovat ten vydělá více.
Yuhů
Profil
anonyme, hezky tučné písmo, gratuluju. Vyvolává ve mě spíš ale pochybnosti.

Flz:
> preco si sem nedas daku neotravnu zarabuju reklamu? tu musi byt navstevnost mastna

až najdu nějakou reklamu, která by pro moje čtenáře a zdejší diskutující byla užitečná a zajímavá, tak ji sem dám, neboj se. Zatím se všechny reklamní systémy soustředí jenom na svoje provize a úplně jim uniká hlavní princip reklamy -- zajímavá informace.

Kdyby mi někdo nabídnul zajímavou reklamu, která se lehce implementuje, tak ji sem dám třeba i zdarma. Peníze nepotřebuju.
Falco
Profil
Anonymní
To není příspěvek, to je spam.
saix
Profil *
no moje zkusenosti jsou takove ze jsem ji nasadil na jednom podradnejsim webu, abych si popupama nekazil kvalitni web (protoze pokud vyuzivate prohlizeni stranek v zalozkach tak treba v ff se vyhoda pop-under vytrati tu tam) a onech 10 000 kreditu jsem nasbiral za 14 dni, pozadal jsem o vyber slozenkou ale ani za mesic se nic nestalo, tak jsem se vsi uctou kontakoval podporu a ty mi dodnes neodpovedeli a tak jsem se nastval a tech par desitek tisic kreditu projel v kampanich, jejichz ucinnost je dosti spekulativni (ikdyz ony klasicke vymenne reklamni bannery jsou na tom urcite o poznani hur -- ty uz lide z principu ignoruji), kazdopadne by se tim opravdu dalo slusne vydelavat kdyby vyplaceli, ze?!!!
alchymista
Profil *
ak jsem se nastval a tech par desitek tisic kreditu projel v kampanich

Taky jsem to kdysi vyzkoušel a když jsem se pokusil kredity vyměnit za zboží tak nic a čekám už pár měsíců,
tohle mě nenapadlo projet v kampani (aspon něco) myslel jsem, že to nejde, když jsou schvalovány. DÍKY ZA TIP :)



P.S. Ještě je u nás jeden systém (www.popupguru.com, 30 000 kreditů za 400-600Kč) od nich jsem už třikrát obdržel platbu a jednou slevu na notebook u importer.cz, ale nejspíš to jen kazí stránky hodí se to jen na nějaké druhotné weby na nějaký na kterým mi záleží bych to nikdy nedal.
alchymista
Profil
Hmm tak smůla ted koukám, že i ty kampaně se musí schvalovat, takže z toho asi nic nebude.
Anonymní
Profil *
Znám několik možností jak si vydělat na internetu, nejsou to ale žádné zázraky (ale nejlepší co je), kdo má zájem, ať napíše na mail: xspams@seznam.cz Myslím si, že např. uživateli _Motorka_
by několik set měsíčně mohlo stačit...
Timy
Profil
A nechtěl byste se o ty možnosti podělit i s ostatními? Nerad kupuji zajíce v pytli
Anonymní
Profil *
Nerad kupuji


Ne, já se omlouvám, ale asi ste mě špatně pochopil, protože já nic neprodávám :-)
radimh
Profil
Vcela.net je velmi pochybný systém:

Přišel mi ohlas na jeden můj článek a pisatel v něm vychvaloval reklamní systém Včela.net. Prý je spokojeným uživatelem a návštěvnost mu výrazně vzrostla. Podíval jsem se, jak zmíněný reklamní systém pracuje. Vložený kód "reklamního systému" otevře jednou za 12 hodin nové okno s reklamní stránkou. Mohu vám zaručit, že tímto způsobem sotva získáte nové a spokojené návštěvníky. Naopak si spolehlivě odradíte své stávající čtenáře. Určitá skupina lidí si navíc otevírání nových oken blokuje. Popup okna jsou uživateli vnímána velmi negativně, řada lidí je nesnáší a leckdy může otevírání nových oken hraničit až s obtěžováním. Navíc takové okno zmátne začátečníka. Vyhněte se systému Včela.net velikým obloukem.
radimh
Profil
Jen pro pořádek dodávám, že se jedná o dle mého názoru velmi neetickou formu zvyšování návštěvnosti, protože okno je primárně otevřeno ZA právě aktuálním oknem, takže si toho návštěvník nemusí všimnout. K čemu mi budou návštěvníci, kteří můj web NEUVIDÍ?
Anonymní
Profil *
kteří můj web NEUVIDÍ?


No tak to s tebou nesouhlasím!
radimh
Profil
kteří můj web NEUVIDÍ?


No tak to s tebou nesouhlasím!


Ale opravdu neuvidí. Okno se otevírá POD právě otevřeným oknem člena systému. Je to neetický způsob zvyšování návštěvnosti.
Lord Mystic
Profil *
Už jak dlouho mi u vcela.net vysí platba a nic. Hm, divné. Vám peníze chodí?
Jerik
Profil *
Ja som si u vcela.net kupil kredity... vsetko sa zminulo a podla statistik na webe zo systemu vcela net prislo len par ludi.

No comment...
rossoneri
Profil *
Vcela.net hnus. Kdyz to tak zvazim, tak me prijde ze ty firmy, ktere si nechaji delat reklamu v pop-up oknach jim spise uskodi, nez pomuze. kazdej kdo trochu rozumi internetu, uz moc dobre vi, ze kdyz se mu neco takoveho zobrazi, ihned odchazi z dane stranky, ci klikne na ukonceni pop-up okna.

Proto podporuji FF vsemi deseti, a pop.up okna jsem hodne dlouho nevidel, a ani je videt nechci.
Anonymní
Profil *
vsetko sa zminulo a podla statistik na webe zo systemu vcela net prislo len par ludi.

hmm tak to mám stejný problem podle nich mi přijde na stránky denně max 14 lidí ale podle statistik na servru to je neco pres 100!!!! takze udelam kampan nastrkam do toho vsechny kredity a kaslu na to
guust
Profil *
anonymní: to bude tím, že drtivá většina lidí má popup blokované, takže z té stovky se zobrazí jen 14 oken ...
Danzkorr
Profil *
Ja mám s Včelou negativní zkušenosti. Jednou jsem z nich dostal cca 300Kč, pak už nic. POuze na mých stránklách skákali pop-okna, kredity narůstaly - a zbytečně. Vzhledem k tomu, že propagovat svůj web nepotřebuji, chtěl jsem peníze za kredity. Neodpověděli mi ani na 5tý pokus. Takže pokud budete chtít z Vcela.net peníze, asi na to můžete zapomenout. Stačí se kouknout na statistiky systému - u prodeje kreditů je čílso 41 ...
uluf
Profil *
ahojte, my (sims2sisters.sme.sk) mame na vcela.net za obdobie zhruba jedneho roka 350096 kreditov, co je 8752,4 czk. prvu ziadost o vyplatu som zasielal v decembri 2005, po dvoch mailoch a par otazkach cez icq som dostal odpoved, ze si v podmienkach vyhradzuju pravo na 2-mesacnu lehotu. podakoval som sa za vysvetlenie a siel som hladat do podmienok. nikde som nic podobne nenasiel (mozno neviem hladat), tak som sa pana cebrona (175-062-749) spytal a odvtedy mi nechodia ziadne odpovede. asi odo mna nie je pekne zverejnovat jeho kontakt, ale on sa tiez nesprava moc pekne.
prajeme vsetkym malo skusenosti s vcela.net. najlepsie ziadne, asi by boli vsetky negativne.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0