« 1 2
Autor Zpráva
lukas345
Profil *
to radimh: Unika ti princip fungovani popup-underu. To neni zadne neeticke zvysovani navstevnosti, ve vetsine pripadu ani nema pro inzerenta vyznam. Jde o to, ze kdyz se okno otevre POD jinym oknem, tak to jeste neznamena, ze ten uzivatel ho neuvidi. On ho uvidi. Az uzavre to soucasne okno. Az bude treba uplne koncit s browsovanim, zavre okno a hle... uvidi tu reklamu.

Mozna si myslis, ze u popup-underu se uzivateli objevi na taskbaru nove tlacitko s nove otevrenym oknem (ktere nevidi) a uzivatel si rekne "Hele, otevrelo se mi tu nove okno, tak ja ho zavru, ale radi na 5 sekund pri tom zavirani zavru oci, abych tu stranku nevidel... sice nevim proc, ale zavru je!"

Tak to ovsem neni.
llook
Profil
ale radi na 5 sekund pri tom zavirani zavru oci

Já když zavírám okno, které nepotřebuju před zavřením vidět, tak na taskbaru "pravé myšítko -> zavřít". Ale ani nevím, kdy se mi naposled nějaký pop-under objevil, častěji vidím "pop-up window blocked". :)
Tomáš Beránek
Profil *
ani za mesic se nic nestalo, tak jsem se vsi uctou kontakoval podporu a ty mi dodnes neodpovedeli a tak jsem se nastval
Bohužel musím souhlasit. 10000 kreditů jsem si pracně nasbíral za necelý rok, požádal jsem o prodej a nic. Zkontaktoval jsem tedy systém www.vcela.net e-mailem a nic. Dávám jim měsíc, pak jdu volat.
zzuzu
Profil *
Už jsem to taky zkoušela a nic. Už čekám asi 3 měsíce. Přátelé, myslím, že se vcela.net povedlo dobré oblafnutí. Rozhodně v novém layoutu už nebudou pop-up okna včely. Když jsou neschopní, tak ať si se vší úctou, ty kredity sežerou.
Tomáš Beránek
Profil *
I poté co jsem vcelu.net zkontaktoval a bylo mi sděleno, že mi kredity nemohou zaslat složenkou, ale pouze na účet (číslo účtu jsem jim sdělil) se nic neděje. Jedná se opravdu o velmi vydařený PODVODNÝ REKLAMNÍ SYSTÉM. Ti kteří se snaží kredity získat poté tvrdě narazí.
LiborA
Profil *
Mam s vcela.net trochu jinou zkusenost - ale nemohu rict, ze vyvraci to co tu psali ostatni. Do projektu jsem se zapojil, protoze jsem potreboval pro nase stranky s cestinami prostor na ukladani souboru k downloadu. Po nastradani 7,5 k kreditu jsem pozadal o odkup (prosinec 2005), nasledovalo nekolik mailu - bez odezvy a nekolik telefonatu - prakticky po kazdem zavolani jiz zastupce projektu z daneho cisla telefony nebral, ale mame ve firme par set telefonu, takze vyber sem mel veliky :). Nakonec jsem se v unoru 2006 toho weboveho prostoru dockal a jsem s tim spokojen (nepotrebuji nic jineho nez prostor pro soubory rar). Ale nic vic od systemu vcela.net opravdu neocekavam. chtel bych verit, ze se zlepsi, ale rekl bych, ze se jedna o nezivotaschopny projekt.
Tomáš Beránek
Profil *
Dobrý den. Psal jsem sem svůj názor již 2x, pokaždé proto, že mi vcela.net.Možná mi teď skeptici nebudou věřit, ale oté co jsem jim napsal e-mail v tom smyslu, že se mi zdá, že se jedná o podvodnou společnost atd... se dlouho nic nedělo, ale najednou ejhle kredity (11000 kreditů) mi úspěsně přišli na můj účet v bance. A myslím, že to je docela úspěch.[img src="http://www.p2005.wz.cz/1.jpg"][/img]
MerlinoF
Profil *
Tento systém mi připadá jako podvod a to z těchto důvodů:
1. nedávají prvních 100 kreditů které reklamují
2. nedávají ani 100 bonusových kreditů
3. měl jsem to celý den spuštěný na svém webu a ani jeden kredit... to mi chcete říct, že všichni měli blokaci nebo firewall?? k čemu pak taková reklama?
4. nejsem schopný nikde najít slibovyný referenční kód pro získávání nový členů.


Abych jenom nehanil... mají hezky design :))) anonym nejsem akorát se mi nechce registrovat kdo ví o nějakém dobrém reklamním systému napište mi na info@namobilzdarma.eu
MerlinoF
Profil *
ad tom beránek: sbíral jsi to dlouho když poslední tři dny nemáš ani kredit?
fanous
Profil *
A peníze taky neplatí, před 2-3 měsíci jsem požádal o výplatu a nic.
Mám kolem 30 000 kreditů a k ničemu :(
Tomáš Beránek
Profil *
for MerlinoF: Ne, ale hned jak jsem ty peníze dostal sem toho nechal, protože se jim nejdřív moc vyplácet nechtělo a znovu to z nich dostávat... Jednou mi to bohatě stačilo.
Peto
Profil *
Zdravim vas,
ja mam so systemom vcela.net, velmi zle skusenosti.
V prvych mesiacoch som mal na pana cebrona vela otazok na icq, prekvapivo mi odpovedal (takmer stale!). No zlom prisiel vtedy, ked som nabral 10k kreditov. Vyplnil som formular, odoslal, cakal na odpoved. Bolo to presne pred rokom a moje kredity sa ani nepohli. Pocas roka som mu na icq pisal mozno 30krat. Ani jedna odpoved. Dokonca si dovolim povedat UPLNA IGNORACIA (samozrejme, aj ked bol v mode online). Dnes som sa rozhodol cebronovi napisat a cely prekvapeny, som dostal odpoved. Napisal, ze predaj kreditov je zavisli na ich kupe. To znamena, ze my vsetci, ktory mame kredity 'v obehu', sme odkazani na uzivatelov, ktory si kupia kredity. Neverim, ze ich je vela (povedal by som, ze TAKMER nikto), lebo pocet (43) uz tam je aj 5 mesiacov.
Na zaver:
neverim, ze niekto z nas tie peniaze uvidi, no mozno hej....
S pozdravom
Peto
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0