Autor Zpráva
majster_sveta
Profil
zdravim

po prihlaseni sa do adsense uctu mi to pise ze
Na vašich stránkach sa zobrazujú nekomerčné reklamy, pretože ste ešte neoverili svoj kód PIN ani telefónne číslo. 
Ďalšie podrobnosti nájdete v poli Požadovaná akcia na stránke História platieb..


mozete mi prosim povedat, ako mam zadat pin, ked mam problemy s postou? (proste dost vela veci, faktury napriklad mi proste posta nedoruci - a ani na poste to nieje - zda sa mi ako keby to leniva postarka hadzala do kanala) o overeni telefonu taktiez nic neviem, kedze nikde v administracii uctu som to nenasiel

podpora adsense mi vymenovala cca 7 dovodov preco sa mi zobrazuju len verejnoprospesne reklamy, pricom na moju otazku, ze ako to mam overit ked mam problem s postou mi nepovedali ani slovo

dakujem
nightfish
Profil
mozete mi prosim povedat, ako mam zadat pin, ked mam problemy s postou?
řekl bych, že vyřešit problémy s poštou bude to nejlepší - google ti asi nic přes dhl/ups nepošle...
a co to ověření telefonu? to by použít nešlo?
majster_sveta
Profil
kym to vyriesim s postou, budem mat sediny na hlave (typicke reci, ze nikto dalsi sa nestazoval, mozete podat pisomnu staznost..... proste prezity komunisticky moloch) -

overenie telefonu:
Až budete připraveni k ověření čísla, klikněte na odkaz ,,Ověřte prosím své telefonní číslo" pod sekcí Požadovaná akce na kartě Můj účet. 


v Potřebný úkon mam jedine "Vložte prosím svůj PIN kód" a to ide na stranku kde je "V rámci naší snahy o ochranu účtů uživatelů AdSense jsme vám na adresu uvedenou ve vašem účtu poštou zaslali osobní identifikační číslo (PIN)." .... a dole okienku na zadanie pinu

a preto sem pisem, lebo tam to overenie telefonu proste nemam (spomenul som to aj v prvom prispevku tejto temy)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0