Autor Zpráva
gui
Profil *
Doslechl jsem se, že existuje reklamní služba, která vyplácí odměnu podle pageranku stránky. Prostě reklamní systém , který nevyplácí podle kliků , ale podle pageranku stránky. Platba je v dolarech. Víte jak jse služba jmenuje?
nightfish
Profil
backlinks.com nabízí platbu za zpětné odkazy, přičemž cena je závislá na PR
Richi
Profil
taky TLA http://www.text-link-ads.com/
buraccio
Profil
v TLA už jsem se registroval před 3/4 rokem, poslal jim stránku, na které chci zobrazovat odkazy a odpověď žádná! Minulý týden, jsem to zkoušel znova a po odeslání stránky se pod formulářem objevilo, že stránka již byla jednou odeslána a že mám čekat. Tak stále čekám... a čekám.... a čekám.... a. . . . :-(
Richi
Profil
to je divný, kdysi jsem to zkoušel a proběhlo to v řádu hodin max pár dní, asi tvuj web nechtějí :-) asi má nízké PR a taky o weby na .cz není moc zájem na TLA
buraccio
Profil
no PR5 není zas tak nízký, ale ani příliš vysoký :-( . . . no uvidíme, třeba se někdy dočkám
gui
Profil *
Něco českého by nebylo? Či alespoň český návod
nightfish
Profil
gui
český návod na backlinks
gui
Profil *
nightfischpřesně něco podobného hledám. Díky
gui
Profil *
ještě bych se rád zeptal, zda-li s tím má někdo zkušenosti? A vůbec vyplatí se mi to?
Richi
Profil
TLA funguje, dá se na tom vydělat kolem 100-150usd/měsíc za web, zda se ti to vyplatí za to riziko penalizace od googlu to už musíš posoudit sám :-)

to druhé neznám
nightfish
Profil
A vůbec vyplatí se mi to?
heh... a jak to máme vědět?
ze 4 stránek mám momentálně něco mezi 160 a 190 dolary měsíčně...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0