Autor Zpráva
lenkali
Profil *
Přátelé, dobrý večer,

prosím Vás o radu. Pokud mám webzdarma (chci si založit) , mohu ADSENS používat i když tam má ADSENS právě webzdarma?

Tzn:

Mám web na webzdarma
Webzdarma používá 1x na mé stránce ADSENS pro obsah

1 otázka: Mohu použít ještě navíc svůj účet u ADSENS v podobě té, že umístím na tuto stránku své vlastní dvě reklamní jednotky ADSENS pro obsah?
2 otázka: Co když webzdarma použije třeba jiný typ reklamy...bude se ADSENS zlobit?
3 otázka: Může být na jedné stránce můj vlastní affiliate od INVIA a na té samé stránce ADSENS pro obsah? Bude se zlobit ten nebo ten?


Děkuji za případné rady
lenkali
Profil *
Vím, že to je možná zbytečná otázka, ale vezměte si nadpis tohoto příspěvku, ten pomůže tomuto dotazu ve vyhledávačích nováčkům, kteří často hledají odpověď naa tuto otázku, prosím o pomoc-.-.-a ujištění
Marek Prokop
Profil
Předpokládám, že se chystáte uzavřít, nebo již máte uzavřené smlouvy s provozovateli Adsense a Webzdarma. Myslíte si, že je vhodné se na podmínky těchto Vašich smluv ptát někoho dalšího, o kom vůbec nic nevíte? Pokud zde nějakou odpověď dostanete, jak s ní chcete naložit? Budete ji brát jako relevantnější či závaznější než to, co stojí ve Vašich vlastních smlouvách?

Tím nikoho neodrazuji, aby Vám odpověděl. Jen prostě podobným dotazům moc nerozumím a obávám se, že odpovědi mohou někdy spíše uškodit než pomoci.
vydrus
Profil
lenkali

Odpověď na 1 otázka: No, podle mě by to bordel dělat nemělo, ale existují i jiné hostingy, např. ic.cz, kde reklama AdSense není, jen horní lišta s odkazy. Proto bych radši zvolil jiný, než mít potom tahanice a problémy.

Odpověď na 3 otázka: Zlobit se nebude ani jeden. Proč taky?
Ice
Profil
vydrus
k té trojce . Pokud by to bylo zaměnitelné, tak by měla problém.

Abychom předešli matení uživatelů, nepovolujeme zveřejňování reklam Google nebo vyhledávacích polí na webových stránkách, které obsahují také jiné reklamy nebo služby používající stejné rozložení a barvy jako reklamy a vyhledávací pole Google na daných stránkách. Ačkoliv můžete reklamy prodávat přímo na svých stránkách, je vaše zodpovědnost zajistit, aby tyto reklamy nebylo možné zaměnit za reklamy Google.
lenkali
Profil *
Děkuji všem za postřehy a pomoc....pomohlo to pohledu na věc, o což tady v tomto dotazu šlo, díky ještě jednou....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0