Autor Zpráva
matata8611
Profil
Zdravím, mám dotaz, na svém webu používám adsense... vydělává mi to celkem slusne, takze to ce tady ted napisu opravdu nechci delat ja sam, byl bych sam proti sobe, ale napadlo me toto... co kdyz nekdo zamerne bude neustale klikat na reklamy, proto aby mi zablokovali ucet, je toto nejak osetreno jake mate zkusenosti? Samozrejme kliky nebudou z meno pocitace z ktereho se prihlasuji k adsense.
Marek Prokop
Profil
Samozrejme kliky nebudou z meno pocitace...

Jak to víte? Zjistit Vaši IP adresu asi nebude těžké a nasimulovat z ní kliky na reklamu zobrazenou přes Váš kód AdSense bude ještě snazší.
DoubleThink
Profil *
Jak to víte? Zjistit Vaši IP adresu asi nebude těžké a nasimulovat z ní kliky na reklamu zobrazenou přes Váš kód AdSense bude ještě snazší.
Jakým způsobem chceš podvrhnout IP adresu klienta?
Marek Prokop
Profil
http://en.wikipedia.org/wiki/IP_address_spoofing
DoubleThink
Profil *
A to ti připadá jako schůdný způsob? Mě teda moc ne.
Nehledě na dost obtížné protlačení podvrženého požadavku přes různé ingress/egress filtry po cestě, by bylo zachycení odpovědi bez fyzického přístupu k trase přenosu skoro nemožné. Celý proces prokliknutí se navíc skládá z více požadavků a odpovědí.
ninja
Profil
matata8611: Byl bych v klidu. V Googlu na tom pracuje mnoho lidi a stroju, aby odhalili ruzne podvodne kliky. Pokud mate ciste svedomi, neni myslim duvod se obavat.

Google daleko drive odstrihne klikace z duvodu podvodnych klikani ze strany inzerenta (aby neplatil zbytecne), nez ze by vam blokoval ucet.
Marek Prokop
Profil
DoubleThinku, mně osobně to nepřipadá vůbec schůdný způsob, ale AFAIK existují nástroje, se kterými je to velmi snadné. K odpovědi se samozřejmě nedostanu, ale potřebuju ji, když jde jen o nasimulování klikání? Myslím, že nepotřebuju.

Nicméně svou první odpovědí jsem nechtěl rozdmýchat diskusi o tom, jak někomu podvodně klikat na inzeráty. Chtěl jsem tím naznačit, že podvodné klikání (z falešných IP adres) je něco, co Google řeší dnes a denně a není se toho tedy nutné bát.
Pešek co
Profil *
Byli jsme tři kamarádi a klikali jsme si (tak 5x týdně) navzájem. Za měsíc zrušený postupně všem účty..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0