Autor Zpráva
gui
Profil *
Ahoj, mám web, na kterém mám adsense. Bohužel mi návštěvníci neklikaj vůbec na reklamu. Co mám dělat, jak to změnit?Odkaz
Railbot
Tak za prve tu reklamu máš na místě, kam se už moc lidí dívat nebude. Za druhé barevné provedení udělej jako zbytek stránky, aby zapadla. Takhle výraznou reklamu nejspíš každý úspěšně ignoruje. Zkus menší formát i do samotného obsahu. Místo dole ve sloupci je nejméně vhodné.
Matty
gui
jak donutit návštěvníky klikat na reklamu?
Nenutit. Bylo proti pravidlům Adsense (nabádání uživatele kliknout na reklamu). Můžeš ledatak změnit umístění a barevnost.
BTW: Tuším, že už teď pravidla porušuješ a to tím, že máš reklamu nadepsanou jako "Zajímavé". Google toleruje nadpisy jako "Reklama" a podobně, ale tohle se mu asi líbit nebude.
vydrus
gui
1) Využívej odkazové jednotky (vertikální). Na ty se kliká nejvíc, mám to ozkoušené.
2) Reklamy by neměly zabírat moc prostoru. Klasický banner 468x60 stačí (pouze textové reklamy).
3) Nedoporučuju ti nijak zasahovat do článků a textů. To uživatele většinou hrozně naštve. Proto dávej reklamy vždy jen nad a pod článek, ne mezi nadpis a text článku.
4) Není dobré mít víc reklamních jednotek naplácaných na sebe.
5) Snaž se, aby reklamy zapadly, ale byly pořád vidět. Viz např. moje provedení u článků.
6) Na stránku nedávej maximální povolený počet reklamních jednotek. Pokud tam dáš víc jak dvě, prozrazuje to, že to děláš jen pro reklamu. A uživateli se stránka zhnusí.
Richi
gui
ta reklama je jako pěst na oko, mrkni alespon na tipy od googlu než budeš žádat o další radu https://www.google.com/adsense/support/bin/static.py?page=tips.html&so urceid=aso&subid=ww-ww-et-resourcestab&medium=link
Railbot
6) Na stránku nedávej maximální povolený počet reklamních jednotek. Pokud tam dáš víc jak dvě, prozrazuje to, že to děláš jen pro reklamu. A uživateli se stránka zhnusí.
vydrusi, to bereš zřejmě podle svého blogu, ale rozsáhlejší weby mohou klidně maximální počet využívat a reklama se ztratí.
Petr253
Profil *
Btw: Neporusujes nahodou pravidla adsense?

"Webové stránky obsahující reklamy Google nesmějí obsahovat: Materiály týkající se prodeje nebo propagace piva nebo tvrdého alkoholu "

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: