Autor Zpráva
l.lenek
Profil *
Zdravím všechny odborníky!<br />
Mám problém a to že nevím jak hledat odpověď na své dotazy. Už se patlám ve webových reklamách celé odpoledne a moc moudrá nejsem. Prosím Vás tedy o pomoc. Ráda bych nabídla pár firmám reklamu na našem webu, vůbec však netuším, za kolik (náš web funguje dva měsíce). Prosím Vás pomůžete mi? Zde jsou nějaká data o našem webu:<br />
S-rank 46/100 a stále roste<br />
PR 3/10
Alexarank 2,570,564
návštěvnost za měsíc říjen: 6950 unikátních návštěvníků, 7368 návštěvníků dle cookies<br />
hlavní strana 946 unikátních návštěv. a 1500 zobrazení stránek <br />
nejvýznamnější podstránky:<br />
1) 1019 unikátních návštěv. a 2938 zobrazení stránek/měsíc <br />
2) 392 unikátních návštěv. a 1229 zobrazení stránek/měsíc <br />
3) 607 unikátních návštěv. a 8470 zobrazení stránek/měsíc <br />
další podstánky mají unikátních návštěvníků od 50 do 500/měsíc <br />
Náš web navštěvují lidé různého věku, je to jedno kdo, hledají u nás určitou informaci. Víme, koho chceme oslovit (příbuzné téma).
Pokud někdo znáte odpověď a nebo pokud byste někdo věděl, kde najdu odpovědi na moje dotazy, budu ráda za jakoukoli pomoc.<br />
Moc Vám děkuji a přeji hezký večer. l.lenek
ninja
Profil
l.lenek: Pokud nemate jasnou predstavu o cenach a vas obor to umoznuje, zkuste nejdrive nejakou reklamu typu Adsense, Etarget, ci podobnou. Proste kde nemusite samy stanovit cenu. Hlavne na zakladne uspesnosti inzerentu (mira prokliku) pak muzete lepe odhadnout jakou cenu chtit.

Nebo oslovte nejakou reklamni agenturu, ktera zprostredkovava reklamu na internetu, at vam pomohu. I kdyz se obavam, ze navstevnost bude pro ne stale nizka.

Dalsi moznost je oslovit potencionalni inzerenty s nejakou "specialni" nabidkou - nabidnete reklamu za vyhodnou cenu na kratsi obdobi. Podle zajmu a uspesnosti opet ziskate predstavu a finalnich cenach.
l.lenek
Profil *
Děkuji za odpověď, zkusíme zatím třetí možnost. Ahoj l.lenek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0