Autor Zpráva
pli
Profil *
Dobrý večer, prosím Vás o radu.

Začal jsem používat ADFOX, jenže jsem zjistil, že když chci prověřit
správnost přičítání kliků...domluvím člověka, který mi na reklamu ADFOX klikne....
zjistím, že se tento klik nepřičte a to se neptám, to je fakt, zjistil jsem to...

....je možné manipulovat s daty ze strany ADFOX? nebo je ADFOX vůbec věrohodný?

Mě se to totiž nezdá...nepřičítají se všechny kliky....

Máte někdo podobné zkušenosti....?
Děkuji
nightfish
Profil
Máte někdo podobné zkušenosti....?
ne

domluvím člověka, který mi na reklamu ADFOX klikne....
to je porušení smluvních podmínek
pli
Profil *
Ano, to je Nightfishi, udělal jsem to 2x ...... abych zjistil, že systém opravdu funguje, když ho chci využívat do budoucna....
ono to není krátkodobá záležitost....

to máte jako v kauze skrytých kamer, nedávno...

je špatné použití skrytých kamer, když člověk pomocí tohoto zjistí
něco podstatného, co se může napravit a co má po této nápravě například
pozitivní dopad na společnost?

Díky za odpověď ke zkušenostem....
ninja
Profil
pli: ADFOX jiste vsechny kliky nepricita. Nevim do jake miry, ale urcite maji nasazenou nejakou ochranu proti podvodnemu klikani.

Zatim mate 0 kliku, nebo jak poznate ze se nezapocitalo kliknuti prave od vaseho cloveka?
pli
Profil *
NINJA: využívám ADFOX na 2 stránkách...

na té jedné mám za poslední půlrok pěkný výdělek, ale jaksi jsem si všimnul, že poměr klesá...
Analyzovat příčinu je samozřejmě obtížné, nicméně jsem si řekl, že vyzkouším "andělským" způsobem = řeknu dvěma kamarádům, aby na odkazy klikli,
díky čemuž zjistím, zda se opravdu vše připočítává, jak má... a ono se nepřičetlo. Nemíním to vícekrát zkoušet. Pravidla sám ctím a dodržuji, proto jsem
to zkusil pouze dvakrát, kdy já vydělám 0,9kč...tzn. že já si mnoc nevydělám a adfox o moc nepřijde..koneckonců...google posílá pouze na ověření účtu
10x více peněz....tudíž se mi můj "andělský" způsob, který zkouší každý 1 celá druhý člověk..jako přiměřený.

Zde se nemohlo jednat o podvodné klikání.... oslovil jsem lidi, co mají v jednom případě úplně nové připojení a systém klikací reklamy vůbec neznají, natož aby je zajímalo na to klikat a ve druhém případě je to člověk maximálně důvěryhodný, který je v této problematice přinejmenším PROFI. U obou případů se jedná o ověřené IP adresy, které nemají být
jakýmkoliv způsobem blokovány.

Tímto vím, že adfox nepřičetl dané dva kliky, které jsem umístil na úplně samostatnou, testovací stránku, která zobrazila správně "zobrazení reklamy" ale již ne kliknutí na ně....

takže tak... NINJO k Vaší otázce..

děkuji za Tvůj příspěvek
pli
Profil *
pardon, za Váš příspěvek
Richi
Profil
....je možné manipulovat s daty ze strany ADFOX? nebo je ADFOX vůbec věrohodný?

to je težká polemika a nařčení z podvodu ... osobně doporučuju používat jiné systémy a vyhneš se takovým dotazům :-)

adfox jsem taky zkoušel, ale počet kliků ani výše výdělku nikdy nedosáhli ani poloviny toho co třeba adsense ... pravdaže neříkám, že si proto myslím že adfox podvádí, může to být způsobeno taky malým množstvým inzerentů a tudíž nízkou relevancí a malou proklikovostí ...

ale tvuj malý "test" je zajímavý i když je proti pravidlům :-)

bůhví jak to je, nejlepší je používat jiný systém, etarget, adsense, nebo si počkat na sklik ...
fanous
Profil *
Oni se ty kliky připočítavají až po nějaké době, ale do hodiny by se ti ten klik mě objevit pokud ne tak:
dotyčný klikl a hned stránku zavřel, tím pádem se klik nezapočítá ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0