Autor Zpráva
unbot
Profil *
Zdravím,

zaregistroval jsem si Etarget, nechávám ho na zkoušku zobrazovat na jedné ze svých stránek, v pořádku se reklamy zobrazují atd., ale výdělky jsou při zobrazení 1 260 stránek pořád 0 (0 prokliků), je samozřejmě možné že mi na to zatím nikdo nekliknul, ale to si nemyslím...

Není tam potřeba ještě nějaká jiná aktivace účtu, aby se reklamy přičítaly nebo nevíte v čem jiném by mohl být problém?

Děkuji.
Holyday
Profil
Nezmáčknul jsi 1000x refresh? :D Jinak podle mě to nulové množství prokliků možné je, jestli to máš první den...
Ice
Profil
Aktivace tam žádná neni. Divné že by nikdo nekliknul - zkus ukázat web. Zkus napsat na Hotline. Reagují relativně rychle.
fanous
Profil *
Na etarget se málo kliká, protože má nerelevantní odkazy

Pokud sám stejný banner, na stejné místo a jedne banner bude Adsense nebo adfox a druhý bude etarget , tak rozdíl bude patrný. Etarget bude mít mnohem mnohem mnohem menší úspěšnost kliknutí. Ani bych se nedivil, že za 1000 stránek nemáš ani jedno kliknutí, mě to připadá u etarget normální
Grecky
Profil *
Hej mam ten samy problém, prvni mesic mi to nacitalo dobre i kliky. A tedkom v lednu dostal sem se na 360kc a pak mi to pocita jen navstevy, ale ne kliky a jsem si 100% jisty, ze tam alespon 10 kliku mam a ho*no. Uz jsem zkusil nahrat kod do stranek znova jestli sem tam neco neudelal spatne, zkusil sem smazat ty plochy (tudiz sem prisel o 360kc) a vytvorit nove - a stejne nic zapocitalo mi to jen 1 klik a bylo jich urcite víc.
nightfish
Profil
Grecky
a zkusil jsi jim napsat na podporu? tady to za tebe nikdo nevyřeší...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0