Autor Zpráva
janavk
Nepochopil jste někdo, jak funguje nová možnost reklamy přes AdSense - pro zdroje?
Marek Prokop
Pochopil -- reklama se vkládá do RSS kanálů.
janavk
To znamená, že já musím mít web s RSS nebo ten, komu tam chci svoje reklamy dát?
nightfish
obecně používáte AdSense, pokud máte obsah (web, RSS feed, ...) ve kterém chcete zobrazovat reklamu
a AdWords v případě, kdy máte vlastní reklamu, kterou chcete zobrazovat u ostatních
Richi
Pochopil -- reklama se vkládá do RSS kanálů.

ale je to hrozná prasárna :-)
janavk
Richi
ale je to hrozná “... No, tak to určitě nebude nic pro mě. Díky.
Marek Prokop
To znamená, že já musím mít web s RSS...

Ano. Musíte být vydavatelem RSS kanálu. Reklama se pak zobrazuje jeho čtenářům a vše ostatní už funguje jako na normálních stránkách.

ale je to hrozná prasárna

Proč by to měla být prasárna? Je to stejná reklama AdSense jako všude jinde. Kdyby existovala jenom tak neobtěžující reklama jako AdSense, měly bychom se krásně.
Richi
Proč by to měla být prasárna?

no když to vídím v readru od googlu kde to má jeden kanál co ta mám tak to nevypadá moc hezky, když je tam anotace článku 2 vety a pak jednou tak široká reklama ... v článku mi to nevadí ale tady mi to proste nesedí :-)
(p.s. taky vydělávám na adsense ale do rss bych jej nedal)
Marek Prokop
Vkládat reklamu do RSS, ve kterém jsou jen anotace, je samozřejmě hloupost. Obzvlášť když se jedná o PPC reklamu. Měl jsem na mysli jen RSS s plnými články, protože jiná už skoro neodebírám, ve většině reklama je a vůbec mi tam nevadí.
Richi
Marek Prokop

jap tak to je neco jiného, já mám v rrs readru reklamu jen v jednom zdroji a kdybych jej nemal tak rád tak už jej dávno smažu :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: