Autor Zpráva
Asense.
Profil *
Dobrý den,

včera jsem zaznamenal nárůst prokliků o 300%, zobrazení stránek se zvýšilo na o 200% oproti "normálu" z minulých dnů...

Je pravděpodobné, že je to situace způsobena proklikáváním adsense od nějakého chytráka, který mi chce akorát tak zablokovat účet (nemá důvod), je zde však i šance že jde pouze o normální zvýšení návštěvnosti a návštěvníkům se jen víc chtělo klikat na reklamy (což by byl ten lepší případ).

Může mi někdo poradit, jakým způsobem (kromě dodatečného softwaru) se bránit proti někomu, kdo Vás chce bez sebemenšího důvodu vyklikat z Adsense?

Může se to stát každému přece, toto Google trochu nedomyslel...
Bojím se o ztrátu účtu, používám jej už několik měsíců, bez problému, žádná pravidla samozřejmě neporušuji ani si neklikám sám na reklamy (proč bych to dělal).

Mám to nahlásit předem (abych je utvrdil v tom, že jsem skutečně nic neudělal), nebo počkat jestli se Google neozve sám (s blokací účtu :( )? Poradil by někdo? Děkuji Vám.
bohyn
Profil
Asense.
Z poctu zobrazenych stranek toho moc nevyctes. Jestli pouzivas nejakou statistiku tak zjistis pocet unikatnich navstev a odkud prichazeji. Treba se na nejakem frekventovanem miste objevil odkaz na tvuj web. S tim bych pak az napsal googlu ze se zvysil pocet navstev odtud a odtud, nebo ze si nekdo "jen hraje" a pozadat je o prezkoumani a pripadne odecteni vydelku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0