Autor Zpráva
vydrus
Profil
Zítra v 18 hodin se v FJFI (Praha 1, Břehová 7) koná přednáška "Optimalizace pro vyhledávač Google".

Zajímá mě, kdo ze zdejších usedlíků tam půjde. Je tu někdo takový?
Nox
Profil
Už sem se tam málem regnul, když sem si tu přečet, že to je v Praze...no...co se dá dělat...
joe
Profil
Je tam ještě volno a je volný vstup? Před tím než bych se registroval na stránku. Bych celkem uvažoval o tom... :-)
vydrus
Profil
Vstup je volný. Teď jsem se tam koukal, a vypadá to, že je plně obsazeno. Leda, že by se někdo z těch 120 lidí na poslední chvíli odhlásil, ale to je celkem nepravděpodobné.

Myslel jsem, že zdejší komunita by o té přednášce mohla něco vědět, předevčírem o tom totiž informoval sám Google.

Ty, kteří tam jít nemohou, možná potěší druhý komentář na oné stránce.
joe
Profil
vydrus
Bude video z přednášky.

Ty stránky co jsi napsal opravdu nesleduji...
Marek Prokop
Profil
Já tam půjdu.
Bubák
Profil
joe
Psalo se o tom i jinde:
http://www.zive.cz/Bleskovky/Prednaska-GUGCZ-Optimalizace-pro-vyhledav ac-Google/sc-4-a-144756/default.aspx
joe
Profil
Bubák
Dobře :) ale já takové magazíny nečtu.
vydrus
Profil
joe
No, Živě.cz je škvár, ale zprávy od Google k zahození opravdu nejsou.
vydrus
Profil
Marek Prokop
Mohl bych znát pár tvých dojmů a vědět, co ti na přednášce přišlo nejzajímavější?

Chystám se o tom něco napsat.
Marek Prokop
Profil
Co mi na přednášce přišlo nejzajímavější? Že se Matějovi podařilo vmáčknout do necelých dvou hodinu hodně důležitých a jen málo nedůležitých věcí. Proporčně to bylo velmi dobře vyvážené.

Mne ale nemá smysl se na to ptát. Zabývám se SEO asi o pět let déle než Matěj. Nešel jsem tam proto, abych se dozvěděl něco o SEO, ale abych načerpal novou inspiraci, jak ho vysvětlovat a učit. Z tohoto pohledu pro mne byla přednáška velmi užitečná.
vydrus
Profil
Možná se pletu, ale zdálo se mi, že při otázce, zda je někdo v SEO zkušený, se nikdo nehlásil. :-)
Scary
Profil *
vydrus: no on se tam nehlásil skoro nikdo na nic, všichni asi vyčkávali podle toho, jak se budou hlásit ostatní :-)
Scary
Profil *
Dovolil jsem si sepsat moje poznámky z akce.
vydrus
Profil
Taky jsem něco splácal. Avšak v trošku jiné formě - jako odpověď na 4 hlavní otázky.

http://vydrus.ic.cz/?p=648

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0