Autor Zpráva
Gaudino
Profil
Ahoj, chtel jsem se zeptat na nejake prakticke zkusenosti s publikovanim PR clanku.

Dostal jsem nabidku na nasem serveru publikovat PR clanky a nic moc ohledne toho nevim, jen predpokladam, ze vznikne napr. nejaka samostatna sekce PR clanky na nasem serveru, kam se budou jednotlive clanky umistovat. Za kazdy "reklamni "clanek budou nejake penize.

Jedine co nevim, od ceho se odviji cena takoveho clanku? Pravdepodobne spravne tusim ze to bude uspesnosti serveru. Dale asi taky pujde o delku uverejneni clanku? je to tak?

Mame vic serveru. Nejake maji navstevnost 3000 unikatnich mesicne a jsou na "nejrelevantnejsi" slovo dane tematiky webu na 1. miste ve vyhledavacich, jine 10 000 unikatnich mesicne... apod.

Zajimala by me proto cena, jakou muzu nabidnout potencialnimu inzerentovi aby nebyla moc mala a samozrejme ani moc prestrelena jak u serveru napr. s 3000 unik/mes a treba 10 unik/mes ... a popr. jeste vice

Dekuji za odpovedi
Richi
Profil
koukám že ti nikdo neradí ... ale je to asi tím že se tyhle veci težko odhadují

musíš to prostě zkusit, záleží na hodně okolnostech, oboru webu, návštevnosti, konkurence firem atd atd

třeba čtk bere za PR článek myslím něco kolem 3tisíc

můj odhad je mezi 500,- - 10.000,-kč, možná kdyby uvedl web tak ti nekdo poradí líp

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0