Autor Zpráva
Martin
Profil
Ahoj,
rád bych rozšířil povědomí o mém internetovém obchodu s výživou pro psy. Nemám žádné praktické zkušenosti s reklamou na internetu.
Oslovili mě z portálu hyperinzerce.cz, kde mi nabízejí zvýrazněnou pozici za cca 30 000,- na rok, 15 000 na půl roku a 8000 na čtvrt roku. Nechtěl bych hned ze začátku investovat tak velkou částku. Jaké zkušenosti máte z hyperinzercí Vy? Cesta do sekce: Hyperinzerce » Zvířata » Psi. Návštěvnost sekce je přes 209.000 klientů za měsíc.
Mohly byste případně rozepsat své zkušenosti s reklamou na internetu či případně doporučit zajímavé reklamní možnosti případně články?

Díky moc.
ninja
Profil
Martin: at vam reknou kolik navstevniku - potencionalnich klientu tato zvyraznena nabidka privede.


S ohledem na vase uzke zamereni a maly sortiment bych vam to nedoporucil, spise se zamerte na specializovane weby pro chovatele psu, masery, atd.
Richi
Profil
S ohledem na vase uzke zamereni a maly sortiment bych vam to nedoporucil

souhlasím, jestli nechcete dát všechny peníze co máte pro začátek na reklamu jednomu serveru který vám slibuje modré z nebe, porozhlídl bych se na vašem místě po reklamních systémech které mají mnohem lepší a větší záběr, např.: Sklik, AdWords, etarget, billboard atd, jistě bych vše nenarval do jednoho bazaru jakých jsou na netu mraky ...

jinak pro eshopy je spousta katalogů a vyhledávačů cen, pro začátek bych se zaměřil na ně, některé jsou zdarma, ty lepší placené ale je to lepší reklama než někde na bazaru, stojí podstatně méně a konverze budou mnohem větší než z inzertního serveru kde lidi chodí nakupovat věci z druhé ruky a nehledají nové zboží
mgiel
Profil
Ahoj, nejlepší reklama na internetu je google a seznam, a to přímo když si tě lidi najdou na nějaké ty slova. Osobně jsem dostal tisíce nabídek na různé reklamy a pod, akorat když jsem si to spočítal tak aby se taková reklama třeba za 30 000 vyplatila, musela by přinést obrat za 600 000,- při 10% zisku ( samozřejmě když je zisk vyšší tak méně, ale v dnešní době mít na netu marži znatelně vyšší než konkurence je nesmysl )

Když jsem se všech ptal, jestli by mi mohly udělat nějakou demoverzi reklamy, abych si vyzkoušel jak je účinná ... nikdo nic takového neposkytuje. Asi mají důvod. Osobně kdybych našel člověka, který zvedne obrat a jeho reklama bude více než účinná, jsem ochoten mu dát i víc než 30 tisíc na rok. Ovšem nikoho jsem nenašel, a testovat jen tak na zkoušku ať 30 nebo 5 tisíc nemá pro mne smysl.

Doporučuji : Celý web projít a hezky popsat od nadpisku H1 po H3 , protože už jenom při prvním pohledu vidím Vítejte ... tohle slovo nikdo nehledá a to co by mělo být v nadpisku máš jako obrázek. Dále bych zvýraznil klíčová slova na které se chceš zaměřit. Jako hlavní prvek bych doporučoval hodně zpětných a kvalitních odkazů, můžeš je i s někým vyměnit a tak, možností je hodně. Vytvoř si nebo někoho sežeň aby udělal XML exporty pro zbozi.cz , občas z toho někdo příjde a třeba i koupí. a tak dále a dále ...

Myslím že je mnoho způsobů a efektivních prvků, které zvednou návštěvnost aniž by se museli topit peníze v nesmyslných zvýrazněných zápisech. Osobně mám psa a výživu na hyperinzerci bych ji ani nehledal (ani by mne to nenapadlo ).
MrVain
Profil
Nedalo mi ale ja by som si v zivote nekupil reklamu na stranke kde si ju mozem dat do textu inzeratu uplne zadarmo. To by som musel byt riadny ko... hutik jarabi ;)

A na druhu stranu preco by som mal platit im 30 000 za rok ked si mozem dat u nich reklamu do google boxu na lubovolny cas a bez viazanosti ? :D

Ked ma oslovi nejaka spolocnost o umiestnenie reklamy na ich stranku a na danej stranke najdem google adsense tak sa vzdy pohravam s myslienkou:
To je ich reklama tak efektivna a zaroven draha ale google im nevynasa ? Nemaju nahodou iba v plane vytapetovat si webstranku "cennikovou" reklamou?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0