Autor Zpráva
ppc
Profil *
Dobrý den,

neví někdo, které ppc systémy lze nastavit regionálně? Vím jen o adwords.

Díky.
Marek Prokop
Profil
Existují ještě jiné PPC systémy, u kterých by to mělo smysl?
ppc
Profil *
Děkuji, že odpovídáte na otázku.
ninja
Profil
Je zbytecne zakladat hned dalsi vlakno se stejnou otazkou. Regionalni cileni, respektive jazykove, lze nastavit treba i v reklame na Facebooku.

Skvele regionalni cileni si muzete udelat sam vyberem vhodneho PPC systemu, ktery je regionalne omezen (u nas treba Sklik, AdFox, atd.).
Marek Prokop
Profil
PPC, kdybyste místo dětinského zakládání nových témat raději upřesnil otázku tak, aby bylo jasné, o co Vám jde. Začít můžete tím, zda regionálním nastavením myslíte cílení na země, nebo na menší geografické celky (kraje, města, části měst), zda Vám jde jen o ČR nebo o Evropu či celý svět, zda chcete reklamu ve vyhledávání nebo v obsahu (nebo obojí) atd.
ppc
Profil *
Cílení: v ČR na kraje
Zda vyhledávání nebo obsah je jedno
Marek Prokop
Profil
[#6] Tím se to zjednodušuje. Cílení na kraje ČR neumí žádný rozšířenější PPC systém (rozšířenější = AdWords, Sklik, AdFox, Etarget).

Vysvětlení k mé odpovědi [#2]: Ve vyhledávání (AdWords a Sklik) můžete reklamu vázat jen na dotazy obsahující určité místní názvy. Obsahová síť všech ostatních českých systémů s výjimkou AdWords je tak malá a/nebo nekvalitní, že kdyby se v ní cílilo regionálně, efektivita by klesla téměř k nule.

Facebook záměrně vynechávám. Jednak cílit na kraje ČR taky neumí a jednak to není tak úplně typický a hlavně univerzální PPC systém (i když se za klik platí).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0