Autor Zpráva
mat
Profil
Nedá mi, abych nenapsal dnešní telefonickou zkušenost s jakousi zástupkyní jakési "firmy" (jméno bylo zadrmoleno, nevím ho) - nabídli mi za určité procento nebo snad za placenou registraci (moc jsem to nechápal) umístění do sponzorovaných odkazů na google - zeptal jsem se, jestli myslí adwords, odpověď zněla: nerozumím vám, jaký vórds? A zase za malý peníz vám pomůžeme dát odkaz mezi sponzorované odkazy na google. To už jsem nevydržel, řekl jsem, ať milá paní naťuká do google "knihy" a zeptá se mě ještě jednou, co chce... nezeptala, rozloučila se a rychle zavěsila...

to, co jsem teď napsal asi moc do téhle sekce nepatří, asi je to spíš o tom, jak rychle a podvodně vydělat prachy - nemálo firem určitě těmhle parchantům (jinak se to nazvat nedá) naletí...
Martin Kuželka
Profil
Nejednalo se náhodou o firmu All Stars s.r.o.? Nedávno se něco podobného řešilo v konferenci seo.nawebu.cz.
mat
Profil
právě to tam martine čtu, je to all stars... docela bžunda... prostě taková malá pobočka google v české republice...
mat
Profil
ještě dodám, poučen diskuzí na seo.nawebu.cz - nejde o podvod, jde o vychytralost, to aby mě někdo nechytal za slovíčka
Fred
Profil
Njn metody některých obchďáků jsou velmi podivné, a to bez vyjímky od nejznámějších portálů po telefonní seznamy. Obchod holt není charita. Vím zatraceně dobře o čem mluvím, já na to žaludek neměl. A když je nasazený plán ...
flz
Profil
aby som tomu pochopil... poskytovali sluzbu za 15 tisic ktoru si mozem sam zakupit priamo u google za 900 korun?
radimh
Profil
Podobnou službu mi nabízela jiná firma za 14 000 Kč. Děkuji, udělám si sám :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0