Autor Zpráva
johnl
Profil
Jakým způsobem se dá co nejvíce zvyditelnit web?? Na stránky mi deňně přijde kolem 20. lidí. Dnes jsem se zaregistroval do systému websurf a mám návštěvnost 700lidí... Ale vím že na stránce jsou třeba jen těch patnáct sekund. Znám spoustu stránek s návštěvností kolem 1000lidí deňně s podobným obsahem...
Lexter
Profil
johnl
Nu, zviditelnit web. To je ti k ničemu, pokud za nic nestojí. Jedna věc je tam člověka dostat a druhá je ho tam udržet. To se bez kvalitního a zajímavého obsahu prostě nedá. Takže se starej hlavně o kvalitu a až pak o praktiky navyšující návštěvnost a uživatele.
zoldak21
Profil
johnl: websurf ti zvedne jen návštěvnost. Ikdyž ti lidé co jsou započítání do Tvé návštěvnosti ani neví že na tvých stránkách byli čili se tam ani více nezdrží. Takže imho úplně zbytečné.
Spíše bych se zaměřil na to co psal Lexter. Poté udělal nějaký poutavý banner a zkusil například výměnný systém Billboard nebo tak něco. Když bude banner dobře udělaný tak nějaké prokliky bude mít. Když dodržíš ještě rady od Lextera tak je šance že se tam uživatel vrátí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0