Autor Zpráva
manas
Profil
Dobry den,

pred nedavnem jsem zjistil, ze mne zniceho nic klesnul vydelek na AdSense o nejakych cca 10 USD. Jeden den byl soucet od posledni platby cca 60 USD a druhy den najednou 50 USD. V prehledu plateb mam najednou zustatek na konci kvetna vetsi, nez je zustatek od posledni platby, coz je matematicky nesmysl.

Na foru google jsem zjistil, ze se toto tyka vice uzivatelu, v nekterych pripadech jde i o desitky USD.

Hledal jsem na jejich webu kontakt na podporu ci podobne, ovsem svete div se, takovyto kolos a nema nikde uveden zadny kontakt. Jediny kontak jsem nasel ve smluvnich podminkach, ale zpet prijde automaticka odpoved, ktera vas odkazuje na link, kde ma byt kontaktni formular, ale na dane adrese zadny formular neexistuje.

Mate nekdo podobne zkusenosti?
Nevite nejaky jiny kontak na jejich podporu?
Prijde mne to cele divne, aby spolecnost jako Google nemela uvedene kontakty ci vubec nereagovala na e-maily ci nekomunikovala se svymi zakazniky.
Marek Prokop
Profil
Prijde mne to cele divne, aby spolecnost jako Google nemela uvedene kontakty ci vubec nereagovala na e-maily ci nekomunikovala se svymi zakazniky.

"Potřebujete přímý kontakt s naším týmem podpory? Dostáváme velké množství e-mailů, poskytujeme proto pouze omezenou e-mailovou podporu k několika tématům. Osobně odpovídáme pouze na otázky, které nejsou zodpovězeny v centru nápovědy. Vyhledejte prosím odpověď na svou otázku v centru nápovědy. Pomoc můžete vyhledat také ve fóru nápovědy AdSense, kde zástupci a uživatelé služby AdSense často odpovídají na vznesené otázky."

Zdroj: https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=9722

Pokud jde o fórum, spíš doporučuji anglické:

http://www.google.com/support/forum/p/AdSense?hl=en
manas
Profil
No jo, ale kdyz nekdo napriklad ENG moc neovlada?

Ale preci neni vymluva ze dostavaji velke mnozstvi e-mailu. To dostava kde kdo.
Marek Prokop
Profil
Manasi, tak to prostě je. Pokud vám Google jako obchodní partner nevyhovuje, můžete s ním spolupráci ukončit. Pokud se domníváte, že porušil smlouvu, kterou jste s ním uzavřel, domáhejte se nápravy právní cestou.

Vlákno uzamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0