Autor Zpráva
pogg
Profil
Zdravím, mohl by mi prosím někdo polopatisticky :D vysvětlit jak to ten google počítá v Adsense(alespoň okrajově),
protože větší eCPM a proklik asi nená ůbec vliv na zisk.



Už delší dobu mám podobné hodnoty:

Na dvou kanálech je skoro stejný počet zobrazení, jeden kanál je zcela bez kliků a přesto mají oba kanály identické zisky.

jak to že mají oba kanály stejně, Navíc to vypadá že mi dává i jen za zobrazení reklam....

Děkuji za reakce...
Railbot
Profil
Já trochu odbočím - zveřejňovat údaje krom počtu prokliků a ceny je v rozporu s podmínkami.
pogg
Profil
Já trochu odbočím - zveřejňovat údaje krom počtu prokliků a ceny je v rozporu s podmínkami.

Svatá pravda, v rozhořčení nad těmi hodnotami, jsem na to úplně zapoměl, snad tato věta, kterou jsem to nahradil není v rozporu a je stejně pochopitelná.... No když už jsme u toho, váš názor na tento problém???
Marek Prokop
Profil
Inzerenti mohou v obsahové síti AdWords platit za klik nebo za zobrazení. Asi tedy máte část inzerentů, kteří platí za zobrazení.
pogg
Profil
Inzerenti mohou v obsahové síti AdWords platit za klik nebo za zobrazení. Asi tedy máte část inzerentů, kteří platí za zobrazení.

Děkuji za odpověď to jsem nevěděl, že lze v Adword nastavit i cenu za zobrazení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0