Autor Zpráva
Ilja
Profil *
Ahoj lidi,
jsem první internetový reklamní agent, který se k tomuto názvu hlásí a rád bych tady vyprovokoval diskusi na téma reklama na internetu. Internetové reklamní systémy a podobně

Domnívám se, že mám nyní k dispozici tu nej.... reklamu a ať doplníte jakékoli slovo, ať už v dobrém, nebo zavádějícím významu:) myslím, že vždy budete mít pravdu Vy i já.. ( teď mě napadlo nej-otravnější :) protože sleduju různé diskuze, ale nezúčastňuju se, až nyní.. Už jsem to nevydržel :) )

Jo, prosím Ty, kdo se připojí a přečtou a mají designové citění, at mi nepíšou, už jsem dostal mraky informací, ale dělám weby na sílu a jednoduché, protože.. V jednoduchosti je síla a mě stačí mít prvních pár pozic nebo celou stránku ve vyhledání na všech serverech na prvním místě:) Fakt, pro obchod je to dobré. Zkuste slovo "reklama" v google nebo "internetová reklama" také tam.

Všiml jsem si, že občas tu firma sem tam nabídne své služby, mohl bych také, ale potřebuji také informace od uživatelů, co na to říkají a jak se jim ta která reklama líbí. někdo tu preferuje ppc systémy, já říkám, ANO, jdu do nich také, ale co reklama na neomezený počet slov v cenách od 0,080 Kč za přivedeného klienta na stránky.

Máte tu někdo něco lepšího? Přesvědčte mě, napište mi, podívejte se, jak toho dosahuju.

Zdravím všechny uživatele a pojdtě do mě!! Pište, ukazujte, vysvetlujte, přesvědčujte, nabízejte varianty jiných reklam.. Nebojte se..

Ale fakt jen slušně, prosím.. Jsem také novinář a o výsledku bych rád informoval v největším deníku v ČR na svém blogu v iDNESu, případně v tisku, když to bude k vydání. Názory Vás lidí neberu na lehkou váhu a každá, byť negativní zkušenost má svůj význam.

** Zavádějící odkazy odstraněny moderátorem.
Plaváček
Profil
Ilja

Nespammuj prosím toto fórum. Najdi si sekci "Práce a zákazky", tam se můžeš vyřádit.
Ilja
Profil *
Plaváček
Právě jsem koukal na definici SPAMu :) dal jsem jen téma k diskuzi....
Radek9
Profil
Takže:
nejhorší
nejnespolehlivější
nejdražší
nejbláznivější
nejhloupější
atd.
Ilja
Profil *
Radek9
Spousta názorů, díky, už jsem to dal do správné sekce...
Anonym
Profil *
Ilja
Nevím proč, ale jsem nedůvěřivý vůči všem akcím typu teleshopping, Horste
shaggy
Profil
Ilja
Mám nej..levněší-lepší-snazší internetovou reklamu! Nevěříte
Neveríme.

Stačí sa pozrieť na tú tvoju linkfarmu, nefungujúce odkazy a väčšine ľudí je jasné, že iba kecáš. A zásadne neverím nikomu kto je "najlepší, najlacnejší, najľahší".
Reklamní agent
Profil *
shaggy
Nevidím jeden důležitý nefungující odkaz... Linkfarma - asi nevíš, co to je... A zásadně - "nekecám" vždycky říkám co je pravda, at se to nekomu líbí, nebo ne ... Podej důkazy o linkfarmě, o odkazech co nefungují, pročti si nabídku a ozvi se znovu. Diskuze je tady k tomu, abys to ověřil, tedy si to ověř a pak napiš:) Zatím mě nikdo nepřesvědčil, že je něco lepšího...
Reklamní agent
Profil *
shaggy
navíc vidím, že používáš stejné postupy - html 4.01 aj. - jako já - Viz Tvé reference....
shaggy
Profil
Nevidím jeden důležitý nefungující odkaz
Existujú aj nedôležité odkazy? A tie nemusia fungovať?
A napríklad ti nefungujú tie "boxy" v hlavičke na podstránkach:
http://i31.tinypic.com/2yocqwg.jpg
Nedá sa na ne kliknúť. Aj to sú nedôležité odkazy?

Linkfarma - asi nevíš, co to je
Viem. Napríklad toto:
http://i29.tinypic.com/e9b0c3.jpg
Reklamní agent Ilja
Profil
shaggy
Ajo.. no hlavní stránky funguje a na dalších stránkách už fungovat nemá, ale asi předělám trochu design, a to dole - přeci katalogy, zpětné odkazy.. žádná link farma... Svůj význam to má.. jde jen o to najít správnou definici "linkfarmy" To by pak mohl být i TOPLIST apodobně.. Ale o tom se tu už někde taky psalo
Reklamní agent Ilja
Profil
shaggy
Tak koukni ted" "neklikací tagy" jsou označeny, aby nedošlo k záměně z aklikací.. Líbí ?...
shaggy
Profil
"neklikací tagy" jsou označeny, aby nedošlo k záměně z aklikací
Nevidím rozdiel, nič sa nezmenilo. Ale tu nehodnotíme tvoju stránku, takže im to je jedno.
nightfish
Profil
Ilja
když už jsme tak u toho, nemůžu nikde na tvém webu http://ilja.master.cz/ najít zmínku o tom, že používáš šablonu Bright Side of Life od styleshout (resp. konkrétně je autorem vyžadován odkaz na jeho homepage)
Reklamní agent Ilja
Profil
nightfish
A já věděl, že jsem někde něco někdy smázl, konečně někdo přečetl celý web :) napraveno
shaggy
Profil
napraveno
Tak ako v prípade tých neklikateľných odkazov? Ja nikde ten odkaz nevidím.
Reklamní agent Ilja
Profil
shaggy
To chce refresh stránky, dole vlevo a neklikatelné odkazy u me neexistují.. Ale to je tam napsáno...na webu

Dobrá, zatím samý "šťoural na detaily kodu a webu", ale kde je diskuze k tématu Reklama na internetu.. Zatím jen rozebíráte můj druhý web, který tu navíc neprezentuju, ale našli jste ho, dobrý, no a odkazy, které ani nejsou odkazy..
Tak něco o reklamě, bylo by? Co používáte? Jak se dostáváte dopředu?
Zatím to vidím na článek " Internetová Reklama a odpovědi - Jsou úplně mimo mísu"
Tak lidi, něco normálního... čekám na Vaši "osvedčenou" reklamu....
Taurus
Profil
Nemám rád reklamu, většinou se nehodí do designu a její tón je kýčovitý. Proto se snažím radši dělat web přívětivě, kvalitně, přístupný, použitelný a zpětné odkazy si obstarat jinak a po svém. Registrací do katalogu, přispěním na příhodný blog/článek, popř. výměnou odkazů podobných témat a důvěryhodných lidí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0