Autor Zpráva
pEeLL
Profil
Jedna se o PHP5, MySQL, Apache - Vytváříme webové aplikace
Je v dobrem stavu - kompletni, nepotrhana, nepolita apod.

uz na ni nejakou dobu jen seda prach a je mi lito ji vyhodit. dam ji zadarmo. nejlepe nejakemu zacatecnikovi. prenost maji ostravaci a okoli, kteri si pro ni dojdou do poruby na koleje. pokud by se nikdo na osobku neozval tak ji pristi tyden muzu i poslat (ale jeste jednou zduraznuji ze osobka ma prednost.)

pokud mate zajem napiste primo sem do diskuze. nezapomente napsat jestli muzete osobku nebo jen postu. v pripade vice zajemcu si vyberu dle vlastniho uvazeni.
Taps
Profil
Ahoj, mám zájem
MCKAY
Profil
Taps:
Počkat, počkat, neříkal, že ji daruje nejlépe nějakému začátečníkovi?:-)
pEeLL
Profil
Taps:
Promin ale predpokladam, ze znalosti cloveka, ktery se chce stat moderatorem php sekce jsou NAD touto knihou. takze rikam NE.

takze kniha je stale volna
habendorf
Profil
Já bych zájem měl, ale do Ostravy to mám tak 500 km. Takže počkám, jestli se najde někdo na tu osobku a kdyžtak jsem v pořadí ;o)
Cup
Profil
Také bych měl zájem. Doprava poštou - Vysočina. Kdybych byl vybrán tak prosím x.cup(zav)centrum.cz
pEeLL
Profil
habendorf:
pokud si to nikdo do nedele neodnese tak se ozvu a v pondeli bych to poslal.
habendorf
Profil
pEeLL:

OK. Dohodneme pak číslo účtu, pošlu ti poštovné a nějak to zaokrouhlíme, ať z toho taky něco trochu máš.
pEeLL
Profil
habendorf:
ok nikdo dalsi jak vidim se neozval, takze je tvoje. v profilu mam mail tak mi tam posli adresu kam to chces poslat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0