« 1 2
Autor Zpráva
Přemysl Žák
Profil
2pyty -> Ano, je tam úvod do SQL. Pak stručně popsáno připojení třebas k PostgreSQL a jiným databázím.

Co je ale nejlepší - na konci knihy je seznam a vysvětlení všech funkcí PHP (včetně těch, které slouží k práci s databází) + příklady.
Ta knížka je prostě super, ikdyž stará a asi i drahá (490,- myslím).
Petr Weida
Profil
Objednal jsem si ale zatím ještě nečetl:

Pokročilé programování v PHP 5
Tomik
Profil
To Pyty : Něco málo tam O MySQL a SQL obecně je, myslím, že pro začátek to bohatě stačí.
Budul
Profil *
je v té knize něco o querystringu?
Morthe
Profil *
hw... ať kecáš nebo ne, tak je to víc než vinikající kniha, je pravda že už tak za 14 dní nebyl problém dělat téměř cokoli. Navíc mě je taky 15.
Sherry
Profil *
>Premysl Zak
Casto nejde o to ze preklady stoji za pr..., ale ze ty originaly jsou stupidne napsany - alespon co se tyce postupu ve vysvetlovani latky, priklady a spol.
lukysy
Profil
No já si chci kupovat tu zelenou knížku od Computer Pressu o PHP. Myslím, že to je z té edice pro úplné začátečníky. Můžete mi ji doporučit?

Nechal jsem si objednat Computer Pressácké katalogy (tři) a těch chyb tak je fakt požehnaně.

Když jsme u těch knih. Začínám si všímat, že se do počítačové literatury čím dál tím více prosazuje iDNES. Jsou dobře psány a nebo to je jen komerční balast?
insider
Profil *
iDNES se prosazuje v pocitacovych knihach? Myslite vydavatelstvi KNIHY.iDNES.CZ? Tak to je vydavatelstvi, ktere pred rokem skoncilo, protoze jej koupila (resp. pouze vsechny jeho knihy) koupila konkurence, pricemz puvodni tym tohoto vydavatelstvi ted vydava pocitacovku pod hlavickou Zoner Press. Teda, aleson si to myslim.
JersyWoo
Profil *
Jestli mohu, tak bych taky doporučil knihu "PHP:programujeme profesionálně". Je dost stručná (bohužel často jsem přehlédl věci ke kterým jsem se pak musel vracet. Vysvětlované věci jsou ukázány na příkladech internetového obchodu, diskuzní skupiny.
Yuhů
Profil
> PHP:programujeme profesionálně

můžu poprosit o autora, nakladatelství a rok vydání?
Spikee
Profil
Yuhů
Pozri sa tu
Leo
Profil
Me osobne prisla PHP: Programujeme profesionalne dost nestravitelna. Pokrocile programovani v PHP5 mam doma, nemel jsem cas se tim probrat, ale vypada dobre. Leo
Anonymní
Profil *
Zdravim
Niekto sem dal odkaz na knihu PHP a Rozvoj Webových aplikácií , o tejto knihe som už počul, ale naviem či je fakt dobrá. Ak niekto máte tak napíšte názor.
vvv
Profil *
mam php rozvoj internetovych aplikaci a zda se mi naprosto supr, ale nevim jestli ted uz neni lepsi koupit nejakou knizku o php 5...
Kaifman
Profil *
PHP:programujeme profesionálně

mam doma. srozumitelne, strucne, proste super
JaySee
Profil
Málem jsem se stal obětí CPressu a knihu PHP a MySQL - hotová řešení jsem si objednal. Důkaz, že je CPRESS mizerné podkládá fakt, že inserovaná kniha tou dobou nebyla vůbec na světě. No, tudíž mi ani nemohla dojít dom. Teď zjišťuji, jakou jsem měl kliku.
Iguaner
Profil *
Hi

Durazne nedpoporucuji knihu PHP - Programujeme profesionalne, protoze obsahuje spostu faktickych chyb a to i jeji "Druhe opravene vydani"!

Zato Kosek - to je radost cist - a ze je to zastaraly? No tak si na php.net zjistis par rozdilu mezi PHP3 a 5 - navic jsou na www.kosek.cz i nejake ty aktualizace knihy.
Anonymní
Profil *
http://travel.emao.org/ <a href="http://travel.emao.org/">92 amsterdam europa hotel</a>
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0