Autor Zpráva
22k
Profil *
Zakladni veci jsem urcite prekrocil, ted bych potreboval nakou book, gde by byly vysvetleny nejake figle, tipy, triky ... proste nic pro zacatecnika, ale na druhou stranu nic proc cloveka co v tom dela 10 let.

Intuitivne si v PS mohu zkouset ale rad bych dle nejakeho vzoru.

Mate tip na nejakou dobrou knihu? cena nerozhoduje ..klidne za ni vysolim litrik. Vcera jsem se koukala na Kouzla a triky v PS (ci tak nejak) a pulka knihy je o prace s textem a uprava fotek... Takze diky za doporuceni :)
Anonymní
Profil *
V Praze v Domě knihy jsem na knížky o PS koukala.... mají tam výběr jako blázen. A jedna z nich se dokonce jmenuje Tipy a triky ve Photoshopu. Tak tam zajdi a mrkni na to... ;-) Eva.
Poky
Profil
Jj, tu knížku mám doma. Jmenuje se "Tipy, efekty a kouzla v Adobe Photoshopu." V podstatě se nejedná o klasický typ "učebnice", která vysvětluje pojmy jeden za druhým, ale o obrovskej seznam konkrétních příkladů, na nichž se čtěnář učí, k čemu ta která funkce slouží. Ta knížka je vážně dobrá, člověk si osvojí takovou tu "filozofii", která mezi nástroji vládne.

Je to plně barevná knížka, tištěná na křídovém papíře (myslím), takže stojí asi 600Kč.

Btw, taky jsem hodně slyšel o "Photoshop Wow! Book." V Anglii je to naprostý bestseller. Taky je plně barevná a stojí okolo 800Kč. Měl jsem ji v ruce jen v knihkupectví, takže nevím, jestli je vážně tak dobrá, jak se píše.
22k
Profil *
thx , mrknu se :)
KOMCCA
Profil *
Na Photoshop mám CD's z www.sebevzdelavani.cz . Jsou to ale spíše příklady, jak dělat např:ohnivé písmo, zamrzlé písmo, aqua tlačítka, textury, jak pracovat s fotkami, ............ Jsou to 4 CD, je tam toho požehnaně (12 h videa), stojí to 650,- Kč a můžeš si myslím stáhnout pár výukových misí (zdarma).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0