Autor Zpráva
preca1
Profil
Zdravim,
na CPressu maj až 50% slevy na (nejen) počítačovou literaturu, tak dávam vědět. Najdou se tam podle mě zajímavý kousky - např. Návrhové vzory od Pecinovského - 50 % (-> 325 Kč), knížky o SQL, webdesignu, OOP, atd. Stačí si jen projet 21 stránek :).
Nepracuju pro CPress a ani s nim nemam nic společnýho, jen určitě existuje spousta lidí, co preferujou knížku před pdf a neví o týhle akci, tak snad někomu ušetřim pár peněz.

Moderátor Chamurappi: Původní titulek: „CPress - až 50% slevy
Railbot
Profil
Tam mají slevy poměrně často ke každé příležitosti, hlavně přes slevové kódy v newsletteru, takže na to asi netřeba upozorňovat.
margin
Profil *
preca1, Railbot:
Třeba já jsem to nevěděl, takže vám oběma děkuji za informaci a za její upřesnění.
preca1
Profil
Plnej přístup na learnable.com na měsíc za dolar (po měsíci se automaticky prodlouží za 29 dolarů za měsíc, ale lze zrušit). Platí asi jen dneska.
50% slevy na manning.com na nejprodávanější věci. Přes Vánoce měly 50% slevu na vše, ale to sem nestih. Platí do zejtra.
Opět nemám ani s jednou společností nic společnýho, jen sem si tam zas něco vybral, tak posílam dál.

Mohl by prosím někdo z moderátorů přejmenovat vlákno na "Slevy na výukové materiály"?
Moderátor Chamurappi: Staniž se.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0