Autor Zpráva
Martin
Profil
Jakou by jste mi doporučili knihu o OOP v PHP? Díky. Vím, že tohle téma už tu někde je, ale nemůžu to najít :)
Leo
Profil
Treba Velka kniha PHP5 a MySQL od Zonerpressu, Leo
Mistr
Profil
OOP? To asi nebude Organizace pro osvobození Palestiny Jásira Arafata, co?
WertriK
Profil *
Mistr to ne.

Leo je ta kniha dle Vaseho nazoru dobra ?
Ted jsem ji videl v knihkupectvi a uvazuji o koupe teto knihy tak se ptam....
krtek
Profil
Mistře ;) je to Objektově Orientované Programování, první písmena OOP
jinak o té knize nevím :-/
davids
Profil
Ja o te knize taky uvazuju, prohlizel jsem si ji a myslim ze je dobra, lepsi by aly bylo kdyby se ozval nekdo kdo ji ma.
WertriK
Profil *
Je dobra ...
Meldo
Profil
http://www.zonerpress.cz/kniha-pokrocile-programovani-v-php5.html

tato sa mi zdala ze celkom dost popisuje OOP.
ronnie
Profil
Takže knihu mám(Pokročilé programování v PHP 5), ale pokud dobře neumíte PHP, tak ruce pryč. Pokud se chceš naučit OOP v PHP 5, mohlo by ti stačit http://oop.ronnieweb.net/ (kompletní popis technik OOP + funkce, které s nimi spolupracují).

Kniha Pokročilé programování v PHP 5 doplňuje kompletní znalosti PHP, rozhodně není nic pro začátečníky či lehce pokročilé, spíš pro dlouholeté propgramátory, kteří si chtějí doplnit znalosti do úplné dokonalosti:)
Leo
Profil
Nerekl bych, ze Velka kniha vyzaduje nejake velke predchozi znalosti PHP. Naopak Pokrocile programovani to jsou jen jakesi speky, nic systematickeho, a ta pro zacatecniky neni. Leo
Raist
Profil
OOP mi neni cizi (C++, C#), hledam knihu, ktera neprobira zaklady a smysl OOP, ale rvnou jeho praktiky pro PHP, sem s touhle knihou na spravne adrese?
tpikalek
Profil *
"Mistrovství v PHP5".
Taky celkem dobrý, ale pro začátečníky úplně nevhodný...
Leo
Profil
Nejlip udelate, kdyz si knizku prolistujete v knihkupectvi, rekl bych, ze u takove investice uz se to vyplati. Bud Velkou knihu, nebo Mistrovstvi v PHP5. Tezko rozhodnout, Leo
Marcus Flintus
Profil *
už něco umim, začal jsem dělat v OOP se šablonovejma systémama a asi si koupim Mistrovství v PHP5, abych to dotáhl do konce. ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0