| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Jack06 Profil |
#1 · Zasláno: 7. 5. 2011, 10:11:43
Zdravím, dělám v nette, ale chtěl jsem se podívat i na zend a zajímalo by mě spíše místo knihy, zda je někde na netu něco podobného jako u nette jak vytvořit základní aplikaci. Prostě nějaké návody jak začít online. Klidně i anglicky děkuji
|
||
| laijk Profil |
#2 · Zasláno: 7. 5. 2011, 12:52:17
Jack06:
http://framework.zend.com/manual/en/ -tu je manuál po anglicky, v češtine toho veľa nieje :( |
||
| laijk Profil |
#3 · Zasláno: 7. 5. 2011, 12:55:50 · Upravil/a: laijk
|
||
|
Časová prodleva: 15 let
|
|||
0