Autor Zpráva
FM_SkillS
Profil
Dobrý deň, Ja by som poprosil keby ste mi doprucili nejaku knihu o html a css aby som si vedel nakodovat vlastnu (html, css) sablonu webu. Nieco o html a css uz viem takze to nemusi byt kniha pre uplnych zaciatocnikov moze byt aj pre pokrocilejsich. Proste nieco aby som sa dostal co najviac do hlbky css (html) a poznal nejake tie ich "bariery".
Cena tak vyhovujuca.
Z3NTIVA
Profil
Čus,
nmůžu vřele doporučit sadu dvou knih od erika meyera ovládněte kaskádové styly,následně pak pokračujeme s kaskádovými styly profesionálně(nevim jestli to píšu správně,snad ano ...)
V těchto knihách je plno ukázek z praxe,resp. dozvíš se tam vše co potřebuješ :) jestli si uplný začátečník mohu od něj doporučit ještě knihu vše o kaskádových style,nebo jak se jmenuje,taková zelená.
Pak mám ještě knihu mistrovství v css ,se kterou jsem opravdu hodně spokojen,ale je až pro středně pokročilé + .
FM_SkillS
Profil
a to stredne pokrocily znamena presne co ? lebo uplny amater som neni ale ani sa necitim na nejakeho znalca CSS...
Z3NTIVA
Profil
no...že znáš základy... bere se to poměrně dost do hloubky... Však si ji najdi na computer press a přečti si o ní :) V Popisu píšou že se vyhýbá banálnímu atd... :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0