Autor Zpráva
Tomik
Profil
Jednou jsem narazil na reklamu na knížku o "XDHTML", název mě upotal natolik, že jsem se na knížku podíval.
Moje otázka zní není název "XDHTML" trochu překombinovaný ???

Odkaz je zde.
Yuhů
Profil
Podle recenzí, které tam jsou odkazovány, ta knížka nevypadá tak zle. Název XDHTML je samozřejmě pouze marketingový tah.

Nikde jsem ale nenašel to, čeho se bojím. Totiž zda je to příručka možností Internet Exploreru. Vypadá to tak. Myslím si to, protože obsah knížky zmiňuje VBScript. VBScript je na webu téměř mrtvý jazyk, ale Microsoft ho stále tlačí.

Recenze zmiňují, že knížka má špatný rejstřík a chybí v ní CSS.
Niky
Profil *
CSS je v dalsim pokracovani knihy nazvanem jako xCSS.
Yuhů
Profil
no tak ovšem xCSS je už totální úlet.

ale jako marketingová navoněná zdechlina je to super.
Tomik
Profil
A co takhle napsat knižku o "XDHTMLCSSPHPMYSQLJAVASCRIPT" to by se prodávalo samo :-D.
oktam.
Profil *
mam tu knihu doma. je to kompletna referencna prirucka (dufam, ze sa to tak nazyva). su tam vypisane a vysvetlene vsetky tagy snad od cias html2 az po xhtml1, ich podpora atd atd...
okolo skriptovania tam toho az tak vela nieje.

obsah: uplna presna syntax vsetkych html tagov, struktura html, DTD specifikacia a typy DTD, javascript a vbscript, suborove objekty v html dokumentu, co v html nelze a jak to resit, http, tcp/ip, uri, adresace dokumentu v siti www, znakove sady html, internetove standardy atd atd.....

bral by som to ako pixiho kniha pre css tak tato je pre (x)html.
je fakt dobra, prehladna. velmi doporucujem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0