Autor Zpráva
pEeLL
Profil
daruji tri nasledujici knihy:

1, php objektove orientovane - peter lavin
2, ajax vytvarime vysoce interaktivni webové aplikace - ryan asleson
3, css hotová reseni (puvodni legandarni ccs)- petr stanicek (vcetne cd)

uprimne jsem liny to balit a chodit na postu (ale muzete me zkusit presvedcit), takze spis jen osobka nekdy vecer na praze 3 pobliz flory.

pokud ma nekdo o neco zajem tak napiste primo sem. pokud bude zajemcu vic tak si vyberu komu a co dle vlastniho uvazeni. prednost maji slecny :).
Keeehi
Profil
Já bych poprosil o trojku. Děkuji.
Sir Tom
Profil
pEeLL:
Ahoj, já bych chtěl prosím jedničku - PHP OOP. Díky.
Someone
Profil
Rád bych se pokusil o to tě přesvědčit abys mi zaslal 2) děkuji :)
Petr ZZZ
Profil
pEeLL sem prosím podle pravidel na sebe napíše kontakt a zájemci ho využijí. Zatím chladím.
pEeLL
Profil
Petr ZZZ:
diky za tvoji prehnanou aktivitu. kontakni udaje jsem mel a stale mam i uvedene v profilu ale myslel jsem ze by treba bylo dobre vedet co kdo chtel apod aby mi zbytecne lidi nespamovali mail.

Keeshi, Tom: ok. cca 19 - 21 ut - čt u flory. napiste mi do mailu kdy se vam to hodi.

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Petr ZZZ
Profil
pEeLL:
Rád ti smysl pravidel za honorář vysvětlím. V případě zájmu mi prosím napiš, které body pravidel bys chtěl vysvětlit, a já ti pošlu cenovou nabídku.

Zdá se, že autor kontakt do vlákna doplňovat nehodlá, navrhuji tedy smazat 27. 2. 2012.
Alphard
Profil
Petr ZZZ:
Promiň, ale nepřeháníš to? Každopádně zájemci se našli, myslím, že mu nebude vadit, když se to smaže.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
Pravidla požadují u každého inzerátu konkrétní kontakt, aby zájemci nepsali do diskuse. V čem je tento inzerát zvláštní?
Alphard
Profil
Chamurappi:
To ano, ale teď když je to u ledu, tak se mi zdá zbytečně přísný tak rychlý postup. Až si Keeehi a Tom přečtou [#6] nebo za dva dny, tak se to může v tichosti smazat.
pEeLL nabízí zdarma knihy, které jsou tematicky v souladu s diskusí. Jestli je hlavním cílem tohoto fóra pomáhat a vymáhání pravidel je jen pro udržení pořádku, tak bych hned nezačal kritizovat autora za neuvedení kontaktu, který má v profilu, a nechal je to v rychlosti dořešit u ledu. Nevidím to jako normální komerční inzerát.
Sir Tom
Profil
Petr ZZZ:
Souhlasím s pEeLL, kdyby si inzerát na darování knížek přečetlo mnoho lidí a oni mu poslali e-maily na uvedený kontakt, tak by měl zaspamovanou schránku a stejně by vybral tři první. Takhle aspoň každý viděl, že už jsou žádosti o knihy podány a tedy, že nemá smysl podávat svoji novou žádost. A viděl to i pEeLL, a proto na žádosti o knihy zareagoval společnou zprávou.

BTW - už jsem si to přečetl, ale kdybych si neuvědomil, že nemám odpověď na moji žádost, a že ze sekce U ledu se nezobrazují nové příspěvky v záložce Moje poslední příspěvky, tak bych si to nepřečetl a tím pádem i nekontaktovat pEeLLa.
Petr ZZZ
Profil
Nevím, kdo je pEeLL, jeho motivy inzerovat (cokoli) a domlouvat si rande se zájemci neznám a nezajímají mě. Jediné, co mě v této souvislosti zajímá, je to, aby jeho inzerát obsahoval kontaktní údaj a nemotivoval zájemce psát do diskuse, místo aby je napadlo hledat kontakt v jeho profilu.

Reaguji na Alpharda:
V [#5] jsem slušně poprosil, protože se tu začínala rozjíždět nežádoucí diskuse.
V [#6] napsal autor moderátorovi něco jako "vlez mi na hrb" a kontakt nedoplnil.
V [#7] vynechal moderátor smajlíka. Možná to byla chyba. Spíš si ale myslím, že to chyba nebyla a pomalu se dostávám do stavu, kdy by mi tam jakýkoli smajlík vadil. :-)

Reaguji na Sira Toma:
Pravidla jsou jasná, jejich smysl je jasný také a pokud ne, lze si jej zde dohledat, případně domyslet.

Nezobrazování ve výpisu posledních příspěvků je důležitou charakteristikou ledové kategorie, jinak by Led nemohl fungovat jako úložiště problematických vláken do doby, než se opraví nedostatky, nebo než se smažou či jinak vyřeší. Nicméně když si v záložce Moje poslední příspěvky seřadíš vlákna podle tvých posledních odpovědí, mělo by ti to vypsat i Led.
Alphard
Profil
Petr ZZZ:
Ještě jednou se omlouvám, [#8] asi vyznělo ostřeji, než jsem chtěl. Já prostě nemám rád slepé dodržování pravidel i když to není ku prospěchu věci. I když máme jakási pravidla, nevidím důvod neudělat v nich výjimku, pokud to někomu pomůže a nikomu neublíží.
Osobně bych u [#5] zůstal, nechal vlákno u ledu a den počkal. Tak jsem to taky myslel. Kdyby v [#7] byl smajlík, vyznělo by to jinak, ale já si ho domyslel, jinak bych ti napsal, ať na sebe necháš kontakt :-)

Velmi nerad bych tady rozbíhal nějakou větší diskusi (což už se mi možná trochu povedlo), tak prosím pište spíš méně než více.
Chamurappi
Profil
OK.
Petr ZZZ
Profil
Alphard:
Nemusíš se omlouvat, otrocké vymáhání pravidel skutečně není vždycky nejlepší cesta. Koneckonců já ten chybějící kontakt i toleroval, ovšem jen dokud se sem nezačaly sypat odpovědi. Možná si pEeLL pozdě uvědomil rozdíl mezi kontaktem v profilu a přímo v inzerátu.

Chamurappi:
OK.
Ty ses nějak rozpovídal. :))
pEeLL
Profil
tom si knizku dnes prevzal, someone ji poslu pokud mi jeste jeste jednou napise na mail, a keshi cekam az se mi ozves!

Petr ZZZ:
jen kratka zajimava myslenka. napadlo te co by se stalo kdybys jako moderator tohle tema hned na zacatku ignoroval. cele vlakno by krome uvodniho prizpevku melo cca 5 radku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na pEeLLa:
co by se stalo kdybys jako moderator tohle tema hned na zacatku ignoroval
Asi bych ho k ledu hodil já. Ještě nějakou zajímavou myšlenku bys měl? Třeba o tom, co by se stalo, kdybys na #5 odpověděl nějak rozumně? Jsi tu registrovaný, od poslání inzerátu jsi měl 24 hodin na to, abys aktualizoval stav podle toho, kdo se ti jak ozval na mail. Ani jeden ze zájemců nesplnil tvoji pohlavní preferenci, takže z toho, že píšou do diskuse, stejně není zřejmé, že je kniha zadaná.

a keshi cekam az se mi ozves!
Keeehi neví, že je toto vlákno u ledu, naposledy četl #4. Nechceš doplnit ten kontakt na sebe? :-)
Petr ZZZ
Profil
pEeLL:
...uvodniho prizpevku
V uvodním přízpěvku chybí noty...

Pis s diakritikou, nemam odkud zkopirovat u s carkou. :-)
Keeehi
Profil
Už jsme domluveni, jestli to chcete smazat.

Moderátor Chamurappi: Mazat asi není nutné, spor týkající se pravidel se později vyjasnil ve vlákně Jakými pravidly se má řídit darování knih?.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0