Autor Zpráva
Mihhc
Profil
Zdravím,

nevím jak je to možné, ale po pročtení zdejší doporučené literatury ke studiju PHP, jsem si chtěl co nejvíc některé vypůjčit z knihovny, vybrat pro mě nejvhodnější a té se věnovat.

A světe div se, ani jedna prý není nikde k vypůjčení.

Ale k věci: Právě jsem se dobelhal do konce Linuxsoftu, a pohlížím se po něčem, ehm nejlépe stejném, upřímně bych ten tutoriál okamžitě pověsil do výšky nebe :). (Spolu se stackoverflow :) )

Takže bych rád poprosil o co nejvíce dalších takových online návodů - pokud někdo o některém víte.
1) Chtěl bych udělat zpravodajský portál, kategorie, články, a jejich začlenění, případně uživatelé a komentáře pod články - styl: www.cnews.cz
(Určitě bych to nějak spíchl, ale přecijenom bych ještě raději pod dohledem)
2) Klasika - e-shop (V podstatě se vším vyjmenovým výše) ... každý říká profláknuté téma, jak nevím co, ale já k tomu našel kulový.

Nejlépe český návod, případně anglický, nechce se mi věřit, že je tento český osamocen.

Takže prosím o poučení o studiu,

předem díky,

M.
Jan Tvrdík
Profil
Mihhc:
Bohužel tě asi zklamu. Nevím o žádném pokročilejším českém ani anglickém tutoriálu, který by se svým rozsahem vyrovnal tomu na Linuxsoftu. Doporučuji ti pokračovat nákupem nějaké pěkné knihy.

Z online čtení doporučuji přečíst (zpětně) http://php.vrana.cz a http://phpfashion.com/archives/category/#cat5. Z anglických tutoriálu pak můžeš zkusit http://net.tutsplus.com/category/tutorials/php/ nebo http://phpmaster.com/category/php-tutorials/. Případně i moderní rozcestník http://www.phptherightway.com/.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0