Autor Zpráva
usmaz
Profil
Neznáte nějaké stránky, kde bych se mohl toto naučit, potřebuju to do školy.
jefitto44
Profil
devbook.cz
Anonymní
Profil *
Docela pěkné je to občas vysvětlené i na asp.net, stejně tak doporučuji i můj oblíbený w3schools a nebo docela solidní je i toto.

Každopádně musím tě upozornit že ASP.NET nepatří mezi nejjednodušší technologie a prostě "nenaučíš"(myslím tím, že když se učíš PHPko pár hodin jsi schopný nějak sesmolit něco jednoduššího, obávám se že v případě .NETu to tak není) se to tak snadno jako třeba PHP. Pokud nemáš absolutně žádný zkušenosti s programováním v C# tak bych začínal někde trošku jinde, pokud naopak máš nějaké zkušenosti s winforms tak myslím že naklikat nějakou "jednodušší aplikaci" ve webforms už takový problém není, protože je to velmi podobné..
Joker
Profil
Anonymní:
W3Schools tu -zejména u některých- nemá moc dobrou pověst.
Na asp.net jsou zajímavé věci a užitečné jsou i ty jejich blogy.
Dobrý zdroj informací je i obligátní MSDN (nebo tady).

Každopádně musím tě upozornit že ASP.NET nepatří mezi nejjednodušší technologie a prostě "nenaučíš"(myslím tím, že když se učíš PHPko pár hodin jsi schopný nějak sesmolit něco jednoduššího, obávám se že v případě .NETu to tak není) se to tak snadno jako třeba PHP.
Já bych to řekl obráceně:
C# není nijak zvlášť složitý na naučení, je to další jazyk s „Céčkovou“ syntaxí. Kdo už nějaký takový jazyk zná, neměl by mít problém… Minimálně než se dostane k věcem jako generické typy, lambda výrazy a podobně.
Že PHP má strmější křivku učení je pravda, ale PHP je jazyk zaměřený na strmou křivku učení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0