Autor Zpráva
Virtus
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda neznáte nějaký tištěný časopis, který je zaměřen na problematiku programování, hlavně v oblasti webových technologií (LAMP, Virtualizace, Linux/Windows servery, caching, atd.), něco ve stylu jako je třeba Level/Score o HW/hrách.

Děkuji za odpovědi.

Ps: na googlu sem hledal, ale všechny odkazy, které jsem našel, směřovali na online "časopisy"
janbarasek
Profil
Virtus:
Čas od času je v časopisu Computer příloha Connect, kde se řeší problémy serverů, zpracování dat, vedení projektů a tak dále na profesionání úrovni.

Myslím si, že v čechách neexistuje žádný přímo takto zaměřejný časopis (protože to zajímá relativně málo lidí), spíše bych být tebou hledal na specializovaných webech nebo knihách (třeba CZ.NIC mají knihy už od pár stokorun), kde je informací mnoho.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Virtuse:
Nevyhnutelně se blíží doba, kdy i papírové časopisy orientované na masy začnou vymírat. Časopis orientovaný jen na programátory by měl přežití ještě obtížnější. Myslím, že pokud nějaký existoval, už musel dávno zaniknout.
V Chipu před lety bývaly hodně chytré články o programátorských věcech, ale přijde mi, že se z něj postupně stává druhý Počítač pro každého…

něco ve stylu jako je třeba Level/Score o HW/hrách
Zrovna Level loni přežil vlastní smrt, nakladatel ho chtěl pohřbít, protože mu prodejnost klesla kamsi k desetině dávných čísel.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0