Autor Zpráva
FraMeRr
Profil
Dobrý den, rozhodlo jsem se, že bych chtěl rozšířit svoje schopnosti v oblasti kódování a chtěl bych se tak zeptat, zda by mi někdo dokázal doporučit dobrou literaturu, která by mi pomohla s HTML 5 a CSS3. S HTML a CSS mám zkušenosti asi tak cca půl roku a zvládám základní webové stránky. Nyní bych se však chtěl naučit právě i tyto 2 vylepšené verze a nemohu se rozhodnout, která kniha mi dokáže nabídnout potřebné vědomosti. Děkuji :-)
Tomáš123
Profil
FraMeRr:

HTML5 a CSS3
Elizabeth Castro, Bruce Hyslop

Myslím si, že táto kniha je dobrá na to čo potrebuješ, sám si ju kupujem, no ešte ju nemám doma, takže za ňu neručím. Ale čo som počul, tak je dobrá.
Kubo2
Profil
FraMeRr:
Nyní bych se však chtěl naučit právě i tyto 2 vylepšené verze
Mohol by som mať otázku: V čom sa ti verzia 5 jazyka HTML a verzia 3 jazyka CSS zdajú vylepšené? Vieš svoje tvrdenie, že sú to vylepšené verzie relevantne podložiť?
Mám taký pocit, že si si o tom niekde niečo prečítal, a pochopil si to trocha z iného uhlu pohľadu (totiž ideme s dobou). Skús si prosím pred úplným zapadnutím do hĺbky HTML 5 a CSS 3 ošiaľu prečítať Císařovy nové značky od Chamurappiho.

Tomáš123:
Myslím si, že táto kniha je dobrá na to čo potrebuješ, sám si ju kupujem, no ešte ju nemám doma, takže za ňu neručím.
Ako môžeš odporúčať niečo len na základe odporúčaní tretích strán (s čím si nemal doteraz žiadne skúsenosti - tú knihu si nečítal)? Od koľkých si počul, že je tak dobrá? Aké vierohodné sú tie dané osoby a ako veľmi rozumejú preberanej problematike?
lionel messi
Profil
O svojich skúsenostiach (nielen) s niektorými knižkami zaoberajúcimi sa okrem iného aj HTML5 a CSS3 som už písal v jednej trošku staršej téme, obmedzím sa len na odkaz, načo to sem dávať 2x.
Tomáš123
Profil
Kubo2:
Ako môžeš odporúčať niečo len na základe odporúčaní tretích strán
S tým máš pravdu, no strany od ktorých som počul pozitívne ohlasy, už programujú nejaký ten piatok. A okrem toho napísal som tam: "no ešte ju nemám doma, takže za ňu neručím", to by malo stačiť na to, aby FraMeRr bral môj príspevok s rezervou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0